ANKARA VETERİNER KLİNİĞİ

blog yazısı ekle !

ANKARA VETERİNER KLİNİĞİ

Veteriner klinikleri, evcil hayvanlarımızın muayenelerinin yapıldığı, her türlü sağlık, beslenme alışkanlıklarının düzenlenmesi, evcil hayvanınız hakkında destek ve önemli bilgilerin evcil hayvan sahipleriyle paylaşıldığı kliniklerdir. Veteriner klinikleri sadece evcil hayvanlar için değil genel olarak bahsedecek olursak; çiftlik hayvanları, kümes hayvanları, egzotik hayvanlar ve yaban hayvanları olmak üzere çeşitli türlerde hayvanların bakımını ve muayenesini yaptırabileceğiniz kliniklerdir.

Ankara'daki tüm Veteriner Klinikleri için tıklayınız
Ankara Veteriner

Veteriner klinikleri, ülkemizde başta Ankara olmak üzere veteriner kliniklerine devlet desteği sağlanmıştır. Ankara veteriner klinikleri tam donanımlı ve ileri teknoloji muayene ve tedavi alet ekipmanları bulunmaktadır.

Ankara veteriner klinikleri tam donanımlı ve ileri teknoloji alet ekipmanlarla hem Ankara içerisinden hem de Ankara dışından gelen evcil hayvan sahiplerine gereken önemi ve özeni göstererek hayvanlarınızın bakımı ve muayenelerinin gerektiği gibi yapılmasını sağlarlar. Ankara son dönemlerde yaşanan yeniliklerin öncüsü bir şehrimiz olarak her alanda yaşanan yenilikler ve gelişmeler olduğu gibi özellikle veterinerlik alanında da oldukça önemli gelişmeler yaşanmıştır. Veterinerlik denildiği zaman veteriner klinikleri içerisinde yenileme işlemleri yapılmakta ve bunun yanı sıra yeni teknolojileri kullanabilecek donanıma sahip veteriner hekimleri de yetiştirilmektedir. Bu sistemi ise üniversitelerin veterinerlik bölümleriyle ortak bir çalışma yürütülerek hem hayvanların muayene ve tedavi için üniversite laboratuvarlarını kullanabilir hem de yeni mezun olmuş veteriner hekimlerinin istihdamını sağlarlar.

Ankara veterinerlik konusunda oldukça ileri seviyelerde bulunan bir ilimizdir. Öyle ki ülkemizin dört bir yanından gelmekte ve hatta artık birçok ülkeden de evcil hayvan muayeneleri için gelen hayvan sahiplerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Nitekim Ankara veteriner kliniklerinin ortaklaşa çalışmış olduğu inceleme laboratuvarlarıdır. Ankara veteriner kliniklerinin bu başarısı yeniliklere çok hızlı bir geçiş yaparak ve bu yeniliklere de uyum sağlamalarıdır. Ankara veterinerleri, ülkemizde ki en başarılı veterinerleri sıralamasında ilk sıralarında yer almaktadır. Bu başarı sadece veterinerlerden değil, veterinerlerin çalıştığı tam donanımlı, temiz ve steril veteriner klinikleriyle sağlanmaktadır. Ankara veteriner klinikleri hayvan severlerinin ve hayvan sahiplerine 7 gün ve 24 saat aralıksız hizmet vermektedirler.