ÇAYYOLU VETERİNER

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU VETERİNER

Çayyolu Ankara'nın yeni yerleşim yerlerinden biri olan bir mahalledir. Yeni imar edilen bir mahalle olduğu için de oldukça düzgün ve planlı bir yerleşkeye sahip bir mahallesidir. Yenimahalle semtine bağlı olan mahallelerimizden birisidir Çayyolu. Çayyolu hemen hemen her konuda atılımların yaşandığı bir mahalle olduğu gibi veterinerlik konusunda da büyük atılımların yaşandığı bir yerdir. Ankara, ülkemizin her yeniliğin öncü ve örnek şehri olduğu gibi veterinerlik konusunda da aynen bu durum devam etmektedir.

Çayyolu'ndaki tüm Veteriner Klinikleri için tıklayınız
Çayyolu Veteriner

Çayyolu veterinerleri, Çayyolu mahallesinde yaşayan, Çayyolu'na yakın yerlerde yaşayan ya da diğer semtlerden ve hatta diğer illerden bile evcil hayvan sahiplerinin hayvanlarının bakımı, muayenesi ve tedavisi için randevu alarak geldiği yerdir.

Ankara her konuda öncü ve örnek bir şehir olmaya devam ederken veteriner konusunda da büyük atılımlar gerçekleştirmektedir. Bunlardan biri de son dönemlerin gözde mahallelerinden biri olan Çayyolu Veteriner'dir. Veterinerlik oldukça önemli bir meslektir. Bu konuda her semtte ve hatta mahallelerde veteriner kinikleri kurularak veterinerlerin görevlendirilmesiyle hayvan severlere ve hayvan sahiplerine haftanın her günü ve her saatte en iyi ve kaliteli hizmeti vermektedirler. Hayvanlara verilen hizmetler artık her geçen gün çok daha kaliteli bir hal almaktadır. Bunun başarılması ise deneyimli ve tecrübeli veterinerlerin tam donanımlı, temiz, hijyenik ve steril veteriner kliniklerinden verdikleri hizmetlerle mümkün olmaktadır.

İnsanlar için sağlık hizmeti ne ise hayvanlar için de aynısı olması gerekir. Çünkü ancak bu şekilde medeni bir toplum olabilir. bu sebeple artık her semtte ve mahallede veterinerler görev yapmaktadır. Ankara ilimiz başta olmak üzere birçok ilimizde hayat geçirilmeye çalışılan bu sistem sayesinde hayvanlarında hak ettiği yaşam kalitesi sunulmaktadır. Ankara içerisinde de yer semtte ve mahallede olduğu gibi Çayyolu'nda da veterinerler görev yaparak hem evcil hayvanların bakımını, muayenesini ve tedavilerini yaptıkları gibi hem de insanların hayvanlar hakkında bilgilendirerek, onlara karşı çok daha dikkatli olmaları yönünde eğitimler verilmektedir. Çayyolu veterinerleri işlerinde uzman veteriner hekimlerin görev yaptığı yerlerdir.