BAHÇELİEVLER VETERİNERLER

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER VETERİNERLER

Ankara Veteriner

Bahçelievler'deki veterinerler, oldukça başarılı veteriner hekimlerinin tecrübeleriyle ve deneyimleriyle tüm Bahçelievler, Ankara ve ülkemiz içerisinde ki hayvan sahiplerine haftanın her günü ve 24 saat boyunca hizmet vermektedirler. Aslına bakılırsa veterinerlik hizmetleri ülkemiz için özellikle Ankara ilimiz başta olmaz üzere diğer illerimizde de yaygın bir şekilde sürdürülmüştür. Veterinerlik hizmetlerinin Ankara ilimiz içerisinde ilk olarak başladığı semtlerimizden biri olan Bahçelievler veterinerleri ilk günlerinden şimdiye kadar kazanmış oldukları tecrübelerle evcil hayvan sahiplerine hizmet vermektedirler.

Sağlık söz konusu olduğu zaman sadece bilgi yetersiz olacaktır. Bunun yanında bir de tecrübe ve deneyim söz konusu olacaktır. Çünkü bilgi ve tecrübenin birikimiyle verilen veterinerlik hizmetleri evcil hayvanınızın tedavisini kolaylaştıracağı gibi tedavi sürecini de oldukça kısaltacaktır.

Bahçelievler, Ankara içerisinde veterinerlik hizmetlerinin en ileri düzeyde ve başarılı veterinerlerin görev yaptığı semttir. Ankara birçok yenilik ve gelişmeleri Bahçelievler Semti'nde görürüz. Yine bu durum aynen devam ederek Bahçelievler'de ki veterinerler bünyesinde yeni ve ileri teknoloji evcil hayvan tedavi alet ve ekipmanları tedarik edilmiştir. sadece evcil hayvanların değil çiftlik hayvanlarının ve egzotik hayvanlarınızın da bakımı, muayene, tedavi, doğumu, temizliği ve hatta mama seçimi gibi önemli konularda destek ve yardım alabileceğiniz yetkili kişilerdir. Evcil hayvan sahiplerinin hayvanlarını artık başka illere götürmesine gerek kalmamıştır. Bahçelievler veterinerleri üniversitelerin veterinerlik bölümleriyle de ortak çalışmalar yürüterek çok daha verimli ve başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedirler.

Bahçelievler'de ki veterinerler Ankara başta olmak üzere birçok üniversitenin veterinerlik fakülteleriyle bilgi alışverişinde bulunmakta ve yeni mezun olan veterinerleri istihdam konusunda da oldukça başarılı çalışmalar yürütülmektedir. Bu konuda Bahçelievler Ankara'daki diğer semtlere ve hatta birçok ilimize de örnek olacak çalışmalar gerçekleştirilmiş ve başarıyla hayata da geçirilmiştir. Bahçelievler Ankara'da merkezi bir noktada bulunduğu için hem ulaşım kolaylığı açısından hem de düzenli bir yerleşkesi bulunduğu için her şeyin avantaja dönüştüğü bir semttir. Öyle ki yıllar boyunca birçok gelişmelere öncülük etmiş olan Bahçelievler semti şimdilerde ise evcil hayvanların tedavi ve bakımı için veterinerleri ile veteriner klinikleri ile tam olarak ve çok daha kaliteli hizmetleri hayvan sahiplerine vermektedirler.