EMEK VETERİNER

blog yazısı ekle !

EMEK VETERİNER

Ankara Veteriner

Hayatımızda veterinerlerin önemi oldukça fazladır. Çünkü veterinerler evcil hayvanlarımızın sağlığını emanet edebileceğimiz en tecrübeli, deneyimli ve uzman kişilerdir. Veterinerler olmasaydı evcil hayvan dostlarımız sağlık sorunları yaşayacaktı, rahat bir yaşam süremeyeceklerdi ve hatta belki de çok fazla bir hayat yaşayamadan ölümle sonuçlanacaktı.
Ama artık Emek semtinde de veterinerler görev yapmaktadır. Bu sayede sorun ortadan kalkmıştır. Çünkü özellikle Ankara ilimiz başta olmak üzere veterinerlik hizmetleri artık sadece birkaç yerde değil ilçelere, semtlere ve mahallelere kadar yaygın bir veterinerlik hizmeti hayvan sahiplerine sunulmaktadır. Son dönemlerde Emek semti de veteriner klinikleri açısından oldukça zengin bir semt haline gelmiştir ve 7 gün 24 saat hayvan sahiplerine hizmet verilmektedir.

Emek veterinerleri, uzman veteriner hekimlerinin özel olarak evcil hayvanlarınızın sağlıklarının her şartlarda iyi olması için ve evcil hayvanınız en rahat, konforlu hayatı yaşamaları için gerekli özeni gösterirler. Emek veterinerlik açısından, son dönemde büyük atılımlar ve yenilikler gerçekleştirilerek oldukça iyi noktalara gelinmiştir. Sağlık konusu oldukça önemli bir konudur ve hayvan ya da insan olması ayırt edilmeden gereken özenin gösterilmesi gereken bir durumdur. İşte Ankara'da özellikle de Emek'te yaşanan büyük atılımlar veterinerlik hizmetleri alanlarında da yaşanmıştır. Bu sayede Emek semtinde yaşayan hayvan sahipleri hayvanlarını başka illere ve hatta başka semtlerde tedavi ettirmelerine gerek kalmamıştır. Yaşanan bu gelişmeler neticesinde hayvanlara verilen veterinerlik hizmetleri son derece iyi konumlara gelmiştir ve evcil hayvanların tedavisi için gereken ileri teknoloji tedavi araç, alet ve ekipmanların hepsi temin edilmiştir. Emek veteriner hekimleri de bu alet ve ekipmanı kullanabilecek donanıma sahip hekimlerdir. Emek veteriner kliniklerinde görev yapan veteriner hekimleri deneyimli ve tecrübeli kişilerdir. Sağlık konusunda öenmli olan bir diğer husus ise zamandır. Zaman kaybının ne kadar önüne geçilirse tedavi de o kadar başarılı olur. İşte bu zaman sorunun da önüne geçilebilmesi için ilk olarak Ankara'da başlatılan veteriner randevu sistemi başlatılmıştır. Bu sayede evcil hayvanınız hasta olduğu zaman çok kısa bir süre içerisinde randevu alabilir ve evcil hayvanınızın hemen muayenesini yaptırabilirsiniz. Böylece sağlık sorunları Emek veterinerliklerinde en kısa sürede ve tam donanımlı veterinerlerde yapılmaktadır.