MAMAK VETERİNER

blog yazısı ekle !

MAMAK VETERİNER

Ankara Veteriner

Mamak Ankara'nın en eski semtlerinden ve yerleşim yerlerinden biridir. Büyük bir semt olan Mamak Ankara'nın gelişiminden nasibini alarak büyük değişim ve gelişimler göstermiştir. En büyük değişimler her zaman olduğu gibi sağlık alanlarında olan gelişmeler ve değişimlerdir. Fakat bu sefer bir farkla bu değişim hayvan sağlığı için başlatılmıştır. Yani gerek evcil hayvanlar olsun gerekse de kimsesiz hayvanların bakımı, muayene ve tedavisi için veterinerler görev yapmaktadırlar.HK Veteriner Kliniği

Mamak

HK Veteriner, Mamak Veteriner Kliniği, Mamak Veteriner

devamını oku...
Adres: Cengizhan mah 836 sok No: 2/b Mamak - Ankara

Eylül Veteriner Kliniği

Mamak

Eylül Veteriner Kliniği - Mamak Veteriner

2003 yılında kurulan Eylül Veteriner kliniğimiz Ankara Mamak'ta pet ve büyük başta; koruyucu hekimlik, aşılama, teşhis ve tedavi konularında deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.devamını oku...
Adres: Cengizhan Mah. Natoyolu cad. 231/A Mamak - Ankara


Eski dönemlerde Ankara da sadece belirli yerlerde bulunan veterinerler Ankara içine yetmezken şimdilerde ise her semtte ve her mahallede veteriner klinikleri ve bu kliniklerde de görev yapan veteriner hekimleri bulunmaktadır. İşte Mamak semti de bu semtlerden biridir. Mamak veterinerleri, bu bölgede bulunan gerek evcil hayvanların gerek ise de sahipsiz hayvanların muayene ve tedavilerini sağlamaktadırlar.

Mamak veterinerleri, tam donanımlı veteriner klinikleri içerisinde evcil hayvanların bakımı, temizliği, muayeneleri, tedavileri, cerrahi operasyonlar ve hatta mama kullanımı hakkında bilgi alabileceğiniz en yetkili kişileri bulabileceğiniz veterinerliklere sahip bir yerdir Mamak semti. Ankara içerisinde ki semtlerin her biri artık çok daha gelişmiş sağlık birimlerine kavuşmuştur. Özellikle bu semtlerden biri de Mamak'tır. Mamak içerisinde ki veterinerlerin en şanslı olduğu noktalardan birisi de, Mamak'ta ki veteriner klinikleri tam donanma sahiptir. Yani veteriner klinikleri ileri teknoloji alet ve ekipmanlara sahip olduğu gibi veteriner hekimleri de oldukça deneyimli ve tecrübelidirler. Bu sayede veteriner hekimleri bu alet ve ekipmanların kullanılması konusunda oldukça başarılıdırlar. Mamak veterinerleri, kendi alanlarında en başarılı, deneyimli ve tecrübeli veterinerler Mamak'ta hayvan severlere ve evcil hayvan sahiplerine haftanın her günü ve 24 saat boyunca hizmet vermektedirler.

Mamak veterinerleri, son dönemlerde büyük atılımlar göstererek sadece evcil hayvanların bakımı ve tedavisinin yanı sıra sahipsiz hayvanlar içinde gerekli çalışmaların yürütülerek muayene ve tedavileri yapılmaktadır. Birçok hayvanın sahiplendirilmesi içinde önemli rol oynamaktadırlar. Mamak veterinerleri insanların bilinçlendirilmesi ve hayvan sevgisi kazandırılmasına yönelik birçok çalışmayı organize ederek bire bir kendileri de uygulamaktadır. Gerek okullar yönelik çalışmalar olsun gerek ise kişileri doğrudan bilinçlendirmeye yönelik çalışmalar yürütmektedirler. Deneyimli ve tecrübeli veteriner hekimlerinin görev yaptıkları Mamak veterinerleri son derece başarılı sağlık hizmetleri vermektedirler.