Ankara Alo Mama

Alo Mama Ankara Veterinerleri

ALO MAMA

Evcil hayvan besleyen aileler çoğaldıkça, pet shop`ların, evcil hayvanlarımızın ihtiyacı olan mama ve diğer ürünlerini satan dükkânların sayısı da artıyor. Ankara da bir süre önce hizmete giren Alo Mama uygulaması bu alanda atılan adımlardan en önemlisidir. Ülkemizde son günlerde evcil hayvanlar verilen önem arttığı için üniversitelerde veterinerlik bölümlerine olan ilgi de artmıştır. Bu sayede veterinerlik hizmetlerinde de gelişmeler yaşanmaktadır. Ankara da bu hizmetlerinden en önemlilerinden biri de ''ALO MAMA'' hizmetinin başlamas...
devamı...

Veteriner Kliniği Ara

toplam 9 sonuç bulundu.
1 - 9 arası gösteriliyor.
Alo Mama Ankara Veterinerleri

ALO MAMA

Evcil hayvan besleyen aileler çoğaldıkça, pet shop`ların, evcil hayvanlarımızın ihtiyacı olan mama ve diğer ürünlerini satan dükkânların sayısı da artıyor. Ankara da bir süre önce hizmete giren Alo Mama uygulaması bu alanda atılan adımlardan en önemlisidir. Ülkemizde son günlerde evcil hayvanlar verilen önem arttığı için üniversitelerde veterinerlik bölümlerine olan ilgi de artmıştır. Bu sayede veterinerlik hizmetlerinde de gelişmeler yaşanmaktadır. Ankara da bu hizmetlerinden en önemlilerinden biri de ''ALO MAMA'' hizmetinin başlamasıdır. Bu sayede nerede bulunursanız bulunun Ankara'dan Türkiye'nin her yerine ulaştırılabilmektedir. Ankara içine de en kısa süre de teslim edilmektedir.

Alo Mama'nın avantajı veteriner hekimlerinin önerdiği sağlıklı mamaların sorunsuz bir şekilde herkese ulaşımını sağlamaktır. Bazı durumlar da gıda maddelerine ulaşım da bazen de ulaşılan gıda maddelerinin sağlık sorunu oluşturmasından kaynaklı sorunlar yaşanmaktaydı. Veterinerlik hizmetleri Ankara da gelişmesiyle en sağlıklı mamaları en uygun fiyata satın alınabilmektedir. Alo Mama Hattı gibi yeniliklerin artırılarak daha fazla evcil hayvana gıda imkânı sağlanmalıdır. Alo Mama ile temiz sağlıklı gıdalarla hayvanların dengeli ve düzgün bir biçimde beslenmesi amaçlanmıştır. Bu şekilde mamalardan kaynaklanan ağız ve diş sağlığı, iç ve dış hastalıkların önüne geçilerek daha sağlıklı ve düzenli beslenmesine imkân vermiştir. Eğer zamanınız kısıtlıysa evcil hayvanınıza gerektiği kadar zaman ayırıp sağlıklı mamalar alamıyorsanız alo mama hattı sayesinde telefonla istediğiniz ürünlere çok daha kolay ulaşarak bu konuda daha kısa zamanda sorununuza çözüm sağlanmış olur.

Bu işi ticaretten ziyade hayvan sevgisi bilinciyle yapan işletmeciler dört ayaklı dostlarımızın sağlığı için ellerinden geldiğince en sağlıklı mamaları istenilen yere en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadırlar. Bu gibi işletmelerin denetimi veteriner hizmetlerince yapıldığı için masum dostlarımızın sağlığını olumsuz etkileyecek bir durum söz konusu olmamaktadır.