Ankara Check Up

Check Up Ankara Veterinerleri

HAYVANLAR İÇİN CHECK UP

Evcil hayvanlarımıza zamanla hiç şüphesiz ki çok bağlanmışızdır. Hatta onların sağlık durumlarını kendi durumumuzdan daha ileride görmüşüzdür. Nitekim bu da sevgili dostlarımıza olan bağlılığımızdan kaynaklanmaktadır. Aslında hayvanlar da biz insanlar gibidir sağlık konusunda. Zamanla insanlar da olduğu gibi iç organların yıpranması ya da doğuştan gelen bazı aksaklıların erkenden tespit edilmesi hayati önem taşımaktadır. Ankara'da veteriner hekimliklerinde yapılan check...
devamı...

Veteriner Kliniği Ara

toplam 16 sonuç bulundu.
1 - 16 arası gösteriliyor.
Check Up Ankara Veterinerleri

HAYVANLAR İÇİN CHECK UP

Evcil hayvanlarımıza zamanla hiç şüphesiz ki çok bağlanmışızdır. Hatta onların sağlık durumlarını kendi durumumuzdan daha ileride görmüşüzdür. Nitekim bu da sevgili dostlarımıza olan bağlılığımızdan kaynaklanmaktadır. Aslında hayvanlar da biz insanlar gibidir sağlık konusunda. Zamanla insanlar da olduğu gibi iç organların yıpranması ya da doğuştan gelen bazı aksaklıların erkenden tespit edilmesi hayati önem taşımaktadır. Ankara'da veteriner hekimliklerinde yapılan check up uygulamasıyla herkese hizmet verilmektedir.

Ankara Evcil hayvan hastanesi bu konuda evcil hayvanlara da check up yaparak hayati sorunlara erken çözüm getirmeyi başarmışlardır. Veterinerlik hizmetleri her geçen gün gittikçe gelişmektedir. İnsanların bilinçlenmesi hayvan sevgisinin aşılanmasıyla sağlık durumlarının tespiti ve çözümü için uzman veteriner hekimleri ileri teknoloji ekipmanlarıyla hizmet vermektedirler. Sağlık sorunlarını etkileyen temel etmenler, bebeklik döneminden kaynaklanan bazı sorunlar, beslenmeden kaynaklı bazı sorunlar, strese dayalı sorunlar ya da uzman hekimin uyarılarına ve programlarına pek uymamak gibi durumlar sağlığı olumsuz yönde etkileyen durumlardır.

Bazı durumlarda da evcil hayvanınızın yaşının ilerlemesinden kaynaklı iç organlarında yıpranmalar başlayabilir ve bunlara erken konulan teşhisler hem hayvanın kendini erken toparlamasına hem de tıbbi tedavi yöntemleriyle sorunsuz bir şekilde başarıyla atlatılabilmektedir. Oysa ki erken konulan ve uzman veteriner hekimlerinin koyduğu erken teşhisle başlangıçta alınan basit önlemler ve ya hayvanınıza uygun diyet programlarıyla üstesinden gelinebilecek basit sorunlar, ileride çok daha büyük sorunlara belki de hayatına mal olacak bir olayla sonuçlanabilir. Oysa sadece yılda bir kez yaptırılması gereken veterinerlik hizmeti olarak check up sevgili dostumuzun hayatını kurtararak daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürmesini sağlayabiliriz.

Veteriner hekiminize yaptığınız rutin ziyaretlerde, siz farkında olmasanız da hekiminiz hayvanınız hakkında yaptığı tetkikler sonucu düzenli bir bilgi sahibi olur. Ancak bu yeterli olmaz check up programı sıradan genel bir muayeneden biraz daha detaylı bir çalışmadır. Bu çalışmalar; kan sayımı, kanın tam biyokimyasal analizi, idrar ve dışkı muayenesi ile bu testlerin sonucuna göre gerekirse ultrasonografi, tomografi, röntgen, EKG, ve benzer detaylı muayeneler yapılır. Bu muayenelerin sonuçlarına göre veteriner hekiminiz tarafından izlenecek tedavi yöntemi belirlenmiş olur.