Ankara Yerinde Hizmet

Yerinde Hizmet Ankara Veterinerleri

YERİNDE HİZMET

Yerinde hizmet birçok büyük şehir belediyeleri tarafından verilen büyük bir hizmettir. Ankara Büyük Şehir Belediyesi başta olmak üzere birçok belediye bu hizmeti hayvan sahiplerine sunmaktadır. Çok önemli bir veterinerlik hizmeti olan yerinde hizmet, aslına bakılırsa uzun bir zamandır hayatımıza kolaylık sağlamaktadır. Hem hayvan sahiplerinin hem de hayvanların hayatlarını kolaylaştıran yerinde hizmet sistemi yaygınlaşarak ülkemizde hemen hemen her yerde böyle bir hizmet sunulmaktadır. Tabi ki bu hizmet için belediyelerin...
devamı...

Veteriner Kliniği Ara

Arama Sonuçları

Gold Yerinde Hizmet

toplam 5 sonuç bulundu.
1 - 5 arası gösteriliyor.
Yerinde Hizmet Ankara Veterinerleri

YERİNDE HİZMET

Yerinde hizmet birçok büyük şehir belediyeleri tarafından verilen büyük bir hizmettir. Ankara Büyük Şehir Belediyesi başta olmak üzere birçok belediye bu hizmeti hayvan sahiplerine sunmaktadır. Çok önemli bir veterinerlik hizmeti olan yerinde hizmet, aslına bakılırsa uzun bir zamandır hayatımıza kolaylık sağlamaktadır. Hem hayvan sahiplerinin hem de hayvanların hayatlarını kolaylaştıran yerinde hizmet sistemi yaygınlaşarak ülkemizde hemen hemen her yerde böyle bir hizmet sunulmaktadır. Tabi ki bu hizmet için belediyelerin de bütçesi olsun, insanlara ve hayvanlara sundukları hizmetler etkin rol oynamaktadır. Ama öncülüğü yapan ilimiz her zaman ki gibi bütün imkânların seferber olduğu başkentimiz Ankara'dır. Uzman veteriner hekimlerinden oluşan ekipler mobil birliklerle hayvan takip sisteminde bilgileri bulunan hayvan sahiplerine evinde ya da istediğiniz yerde de hizmetler sunabilmektedir.

Yerinde hizmetten kastımızı biraz daha açacak olursak; hayvan bakım evlerinde uygulanan birçok hizmetin donanımlı araçlarla ve uzman hekimlerle birlikte istediğiniz yere hizmet götürülerek sunulmaktadır. Hayvanlara yerinde hizmet olarak; veterinerlik hizmetleri, kuaför hizmetleri, temizlik hizmetleri, bakım hizmetleri, ayaküstü muayene ve tedavi hizmetleri ve hatta mama hizmetleri bile sunulmaktadır. Bu sayede hayvan ya da sahibi evinden çıkmadan işini yarım bırakmadan tam donanımlı ekipler tarafından eksiklikleriniz gideriliyor ve sizin daha herhangi bir kliniğe gitmenize gerek kalmıyor. Eğer mobil ekiplerin yerinde müdahalelerinden fazlası gerekiyorsa en kısa sürede ve en yakın hayvan hastanesine evcil hayvanınızın nakli gerçekleştirilmiş olur.

Hayvanınız hiç dışarı çıkmaya yanaşmıyorsa ya da sizin işlerinizi bırakarak hayvanınızı hayvan bakım evine götürecek zamanınız yoksa yerinde hizmet ekiplerini çağırarak bütün yapılması gerekenleri bulunduğunuz yerde yaptırabilirsiniz. Bu da size hem işlerinizin aksamasına hem de sizi uğraştıran bir hayvanla zaman kaybetmenizin önüne geçecektir. Yerinde hizmet sistemi sadece evcil hayvanlar için kullanılan bir yöntem değildir. Tarım İl Müdürlüğünün çiftçiler içinde büyük ve küçükbaş hayvanların aşılanması için bakım ve veterinerlik hizmetleri için sunulmuş olan hizmetlerdir. Hayvanlarınızı yerinden hareket ettirmek bazenleri neredeyse imkânsız olabiliyor. Aşı takviminin de kesinlikle bir gün bile geçirilmemesi gerekmektedir. Yerinde hizmet sistemi sayesinde bu tür sorunların da önüne geçilmiş olur.