Ankara Yumuşak Doku Operasyonları

Yumuşak Doku Operasyonları Ankara Veterinerleri

YUMUŞAK DOKU OPERASYONLARI

Yumuşak doku operasyonu, insanların hayati önem arz eden doku nakilleri hayvanların hayatını kurtarmak içinde mümkün hale gelmiştir. Uzman veteriner hekimleri tarafından gerçekleştirilen operasyonlarda yumuşak dokuların nakillerinin yapılarak başarılı sonuçlar aldıkları bilinmektedir. Tam donanımlı Ankara hayvan hastanelerinde yumuşak doku nakilleri başarıyla yapılabilmektedir. Hatta o kadar ileri teknoloji aletleri kullanılmaktadır ki ve başarı da o kadar yüksektir ki yurt dışından bile bi...
devamı...

Veteriner Kliniği Ara

Arama Sonuçları

Gold Yumuşak Doku Operasyonları

toplam 6 sonuç bulundu.
1 - 6 arası gösteriliyor.
Yumuşak Doku Operasyonları Ankara Veterinerleri

YUMUŞAK DOKU OPERASYONLARI

Yumuşak doku operasyonu, insanların hayati önem arz eden doku nakilleri hayvanların hayatını kurtarmak içinde mümkün hale gelmiştir. Uzman veteriner hekimleri tarafından gerçekleştirilen operasyonlarda yumuşak dokuların nakillerinin yapılarak başarılı sonuçlar aldıkları bilinmektedir. Tam donanımlı Ankara hayvan hastanelerinde yumuşak doku nakilleri başarıyla yapılabilmektedir. Hatta o kadar ileri teknoloji aletleri kullanılmaktadır ki ve başarı da o kadar yüksektir ki yurt dışından bile binlerce hayvan sahibi cerrahi operasyonlarını Ankara'da yaptırmaktadır.

Yumuşak doku denildiği zaman aklımıza gelen organ nakilleri, doku nakilleri ve hatta ilik nakilleri bile yapılabilmektedir. Bu nakiller hayvanınız için hayati önem taşıdığı için en kısa sürede hangi organın ve ya dokunun iflas ettiği belirlenip doku uyuşması için testler ve analizler yapılması gerekmektedir. Bu işlemler biraz zaman aldığı için kaybedilen her dakika hayvanınızın ölümüyle bile sonuçlanabilir. Doku nakli son zamanlarda ülkemizin özellikle üstünde durduğu ve çok önemli başarılara imza attığı operasyonlar gerçekleştirilmiştir. Avrupa ve Amerika gibi ülkelerde uzun zamandır yürütülmesine rağmen ülkemizde yürütülen organ nakilleri kadar başarılı sonuçlar alınamamıştır. Bu nedenle organ nakilleri için ülkemize büyük ilgi vardır. Kalp ve böbrek yetmezliği, karaciğer kanserleri, deri kanserleri ve hatta yanıkların kalıcı tedavileri için yapılan cerrahi operasyonlar hayvanınızın eski sağlığına kavuşarak daha konforlu ve kaliteli bir yaşam sürmeleri sağlanabilir.

Doku nakilleri on yıllardır insanlar için yapılan cerrahi operasyonlardır. Bu operasyonlar insanlara diğer insanlardan kendi dokularına uyum sağlayan organların nakilleriyle sağlanmaktadır. Bu sayede ölümü gerçekleşmek üzere olan kişilerden alınan dokular sağlığı düzelecek olma ihtimali olan kişilere nakledilir. Hayvanlar içinde bu durum hemen hemen aynıdır. Kendi türünden alınan dokuların doku analizleri yapılarak hayvanlara nakilleri yapılır. Eğer derinin belli kısımlarında yaralar ve ya yanıklar var ise vücudun diğer kısımlarından alınan doku örneklerinin nakilleri yapılır. Bu sayede hayvanınız eski sağlığına kavuşmuş olacaktır. Doku nakilleri son yılların en kesin ve garantili yöntemidir. Yıpranan organlar hayvanlara acı vermeye başlar. Yeni nakiller yapılarak sağlıkları eski haline döndürülebilir.