ÇANKAYA VETERİNER

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA VETERİNER

Ankara Veteriner

Çankaya veteriner, Ankara ili içerisinde ilk olarak kurulan en düzenli ve gelişmiş bir yerleşim merkezidir. Oldukça lüks ve refah seviyesinin yüksek olduğu Çankaya, bütün yapılan yeniliklerin de baş semtidir. Her konuda öncü bir semt olan Çankaya sağlık konusunda da oldukça başarılı atılımlar yapmıştır.Hoşdere Veteriner Kliniği

Hoşdere

Hoşdere Veteriner Kliniği - Ankara Veteriner

Hoşdere Veteriner Kliniği 2000 senesinde Veteriner hekim Süleyman Özpolat tarafından kurulmuştur.

Ekonomik kaygı taşımadan mesleğini uygular. Minik dostlarımızın korku ve endişelerini en aza indirecek yöntemler uygular. Canlılara ve çevreye saygılıdır. Mesleğine ve meslektaşlarına saygının bilincindedir. Yıllara dayalı bilgi ve tecrübesini teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli geliştirirme çabasındadır. Etkinliği ve geçerliliği kanıtlanmış tedavi yöntemleri kullanır. Mesleki tecrübelerini meslektaşlarıyla paylaşmanın heyecanını yaşar.
devamını oku...
Adres: Hoşdere cad. 41/7 Hoşdere Çankaya-Ankara

Fluffy Furs Pet Grooming

Çankaya

devamını oku... Adres: Sancak Mahallesi Tiflis Caddesi No:32/B Çankaya-Ankara

VetVital Veteriner Kliniği

Birlik Mahallesi

devamını oku... Adres: 414.Cadde No:18/B Birlik Mahallesi-Ankara

Happy Veteriner Kliniği

Hoşdere

devamını oku... Adres: Hoşdere cad. No: 64/A Çankaya-Ankara


Çankaya'nın en önemli özelliğinden birisi de bu semtte yaşayan insanların hayvan sevgisi bilincine sahip olmasıdır bu sebeple Çankaya veterinerlerinin üzerine düşen görevler bir nebze de olsa diğer semtlere göre daha kolaydır. Ankara başkent olması sebebiyle ilk olarak başlatılan yeniliklerin uygulanma şehri yani örnek şehirdir. Bu sebeple de Ankara içerisinde ki semtler de bu avantajdan faydalanma imkanı bulmaktadırlar. Çankaya semti de bu semtlerden sadece biridir.

İnsanların kendi sağlıklarına verdikleri önemi ve değeri hayvanlara vermesi gerekmektedir. Bu sebeple evcil hayvan bakanların, hayvanlarının daha sağlıklı ve konforlu hayat yaşayabilmesi için onların bakımlarını, muayenelerini, tedavilerini, temizliği için gerekli bilgilerin alınmasını ve hatta mamalarının hakkında bilgiler edinerek onların da yaşama hakkına saygı göstermelidirler. Çünkü evcil hayvanlar birer eşya değil onlarda bir canlıdır ve her canlının yaşama hakkı vardır. İşte tam olarak ta veterinerlerin görevleri bu noktada başlamaktadır. Hayvanların hepsinin bu hakkının korunabilmesi için özellikle Ankara'da başlatılan uygulamayla her semte veteriner klinikleri açılmaktadır. Veterinerler görevlendirilerek hayvanların zaman kaybetmeden veteriner hekimine görünmeleri amaçlanmıştır. Çankaya da veterinerlerin bulunması en çok ta Çankaya ve çevre semtlerde ikamet eden kişilerin durumlarını kolaylaştırmaktadır. Çünkü artık evcil hayvanlarınız hastalandığı zaman ya da veterinere görünmesi gerektiği zaman Çankaya da bulunan veterinerlere görünmeniz artık çok daha kolaydır. Son dönemlerde artık yeni başlatılmış olan telefon ile ya da internet ortamında alınan randevular ile evcil hayvan sahipleri sıra beklemeden ya da fazla bekletilmeden hemen muayene edilebilmektedir. Bu uygulamalar Çankaya veterinerleri tarafından uygulanmaktadır. Genel olarak en fazla rağbeti Çankaya da ikamet eden kişiler tarafından göstermekteyken, diğer semtlerden ve hatta diğer illerden bile hayvan sahiplerinin randevu alarak evcil hayvanlarının muayene ve tedavilerini yaptırmaktadırlar.