VETERİNER KLİNİKLERİ FİYATLARI

blog yazısı ekle !

VETERİNER KLİNİKLERİ FİYATLARI

VETERİNER KLİNİKLERİ FİYATLARI

Veteriner fiyatları belirlendi mi? veteriner fiyatları değişti mi? veteriner fiyatları güncel rakamlar nelerdir? Her yıl olduğu gibi veteriner fiyatları da veteriner hekimleri odası tarafından açıklandı. Çeşitli hayvanların sağlığı ve bakımı gibi konularda faaliyet yürüten

 • Hayvanların hastanesi
 • Veteriner polikliniği
 • Veteriner kliniği
 • Veteriner muayenehaneleri, yetkili odanın belirlediği veteriner fiyatları benimseyen ve uygulayan yerlerdir.

Yeni Başkent Veteriner Kliniği

Etlik

Yeni Başkent Veteriner Kliniği - Etlik Veteriner

Misyon

Daima kaliteli ve uygun hizmetin herkese ulaşır hale getirilmesinin sağlanması ana amacımız olup, hayvan sağlığı refahı ve koruyucu hekimlik çalışmalarının uygulanması amacındayız...

Açıklama

Kliniğimiz 1998 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Ankara'nın en eski ve en deneyimli Türkiye çapında ilaç sektörünün ilk sıralamasında yer alan ve pet klinik alanında 2005 ten itibaren iyi yerlere gelerek ilerleyişini sürdürmektedir. Kliniğimiz sizlerin talepleri doğrultusunda her geçen gün bünyesine yeni gelişmeler eklemektedir. Kaliteli ve iyi hizmeti istiyorsanız sizleri de kliniğimize bekleriz. Uzman cerrahımız ve deneyimli kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Çalışma saatlerimiz hafta içi ve cumartesi günleri sekiz buçuk ve yedi, pazar günleri on iki ve beş arasındadır. Ancak acil durumlarda durumunda size her saat her an hizmet vermeye hazırız.
devamını oku...
Adres: Etlik cad. 14/A Yeni Ziraat Mah. Dışkapı-Altındağ-Etlik-Ankara

Eylül Pet Veteriner Kliniği

Eryaman

Eylül Pet Veteriner Kliniği - Eryaman Veteriner

Ankara Eryamanda bulunan Eylül Pet Veteriner Kliniği.

devamını oku...
Adres: 1.Etap Altay Mahallesi Kutlutaş Villalar 26.Sokak No:29 Eryaman-Ankara

Vet Arena Veteriner Kliniği

Yaşamkent

Vet Arena Veteriner Kliniği - Yaşamkent Veteriner Kliniği

Genel Cerrahi ve Ortopedi Uzmanı Veteriner Hekim Çağrı ÖZTÜRK

2008 Yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesine girdim ve Eğitimimi 2013 de tamamladıktan sonra ara vermeden 2013 yılında yine Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinin Cerrahi Anabilim Dalına Yüksek Lisans Eğitimine başladım . Ankara' nın önemli kliniklerinde de çalışarak kendimi geliştirmeye devam ettim.

Kasım 2014 tarihinde Vet Arena Veteriner Kliniği' ni kurdum. 2015 yılında Yüksek Lisans eğitimimde Ortopedi ve Travmatoloji' ye daha çok ağırlık vererek Genel Cerrahi konusunda da çalışmalarımı tamamladım ve Özellikle Ortopedi olmak üzere birçok Seminer ve uygulamalı eğitimlere katılarak deneyim kazanmaya devam ediyorum. Çalışmalarıma ve eğitimime sevimli dostlarımıza her zaman bilimsel hizmet vermek için meslek hayatım boyunca devam edeceğim.
devamını oku...
Adres: Yenikent Mah. Yenikent villaları 3097. Sok. No:57 Yaşamkent-Ankara

Eryaman Pet Planet Veteriner Kliniği

Eryaman

Eryaman Pet Planet Veteriner Kliniği

Her şeyden önce canlılarımızın hayatına önem veren kliniğimiz, mevcut adresinde ki hizmetleri, teknolojinin sunduğu imkanlar dahilinde siz ve değerli pet dostlarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Eryaman Pet Planet Veteriner Kliniği 2000 yılında Eryaman'da kurulmuştur. Hizmete girdiği günden itibaren artan hasta sayısına cevap verebilmek, hastalarımıza en iyi ve en modern şartlarda hizmet sunmak için çağın zorunluluğu olan teknolojileri gün ve gün takip etmekte, veteriner hekimlerimiz evcil dostlarımızın ihtiyaç duydukları çok yönlü koruyucu bakım, tıbbi ve cerrahi müdahale hizmetleri sunmaktadır.

Ankara Eryaman 'da bulunan Referans Eryaman Pet Planet Veteriner Kliniği
devamını oku...
Adres: 3.Etap Tepe Blokları 17337 Ada A6/3 No:3 Eryaman-Ankara

VetCo Veteriner Kliniği

Ümitköy

devamını oku... Adres: Mutlukent Mah. 2432. Cad. No: 51/2 Ümitköy-Ankara

Bahçeli Veterinerlik

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Azerbaycan cad. No: 40/2 Bahçelievler-Ankara

Patika Veteriner Kliniği

Çankaya

Hizmetelerimiz

Koruyucu Hekimlik

Antiparaziter tedavi ve aşılama: Yavru kedi ve köpekler anneden aldıkları antikor ile birçok hastalıktan korunmaktadır. Fakat bu koruma 6-8 haftalıktan sonra etkisiz kalmaktadır ve vücut savunmasız hale gelmektedir. Dolayısıyla etkili ve düzenli aşılama ve antiparaziter tedavi evcil hayvanlarımızın daha sağlıklı, daha uzun, daha konforlu bir yaşam sürmeleri için büyük önem taşımaktadır.

Beslenme: Hayvanlarımızda obesite, raşitizm, yabancı cisimleri veya dışkı yeme gibi çoğu rahatsızlığın nedeni olan beslenme bozukluğu aynı zamanda ileri yaşlarda karaciğer ve böbrekleri de etkileyebilmektedir. Kliniğimizde beslenme bozukluklarına yönelik farklı tedavi seçenekleri ve takviye seçenekleri mevcuttur. Ayrıca köpek veya kedinizin rahatsızlıklarına uygun diyet sunulabilmektedir.

Ağız ve diş sağlığı: Ağız ve diş sağlığı bizler kadar kedi ve köpeklerimiz için çok önemlidir. Diş problemleri genel sağlık durumunun bozukluğuna sebep olabilir. Genel olarak kötü ağız kokusu, yemek yerken zorlanma ve kanama, anormal çiğneme ve yemek reddi, diş etlerinde kızarıklık, şişme, düşmeyen süt dişleri, diş renklerinde değişiklikler ve dişler üzerinde plak ve tartarlar vb. sorunlardan herhangi birini gözlemleğimizi zaman en kısa sürede veteriner hekime danışmalı ve tedaviye vakit kaybetmeden başlanılmalıdır. Bunun için veteriner hekim tarafından yılda en az bir kez kontrol edilmelidir.

Check-up: Kedi ve köpeklerimizde görülen bağzı hastalılar semptom göstermeyebilirler. Özellikle 5 yaş ve üzeri hastalarımızın yılda 1 kez check-up yaptırmaları bazı hastalıkların tanısında oldukça önemli rol oynamakta ve erken tanı ve tedavi ile ciddi problem oluşturacak hastalıkların önüne geçilmektedir.

Cerrahi

Yumuşak doku cerrahisi: Her hasta operasyon öncesinde muayene edilir. Rutin kan tetkikleri ve radyografisi alınır. Alınan sonuçlara göre operasyona uygun olup olmadığı değerlendirilir. Bunun sonucunda operasyona hazırlanır. Kliniğimizde hastamıza uygun katı ve gaz anestezisi kullanılmaktadır. Böylece anestezi riski minimuma indirilmiş olur. Operasyon sonrası hastamızın genel durumu stabil olduğundan emin olunmadan taburcu edilmez.

Ortopedik cerrahi: Hastanın sahip olduğu rahatsızlığı radyografik yöntemlerle tam olarak ve gerekli ölçümler yapılır belirlenir. Hastanın genel durumunun iyi olması halinde gerekli tüm donanım ve yöntemlerle tedavi edilmesi için hazırlanır. Operasyon öncesi ve sonrasında hastanın yaşam kalitesini üst seviyede tutabilmek için gerekli medikal tedavi uygulanır.

Dahiliye

Hematoloji:Kanın bileşenlerinin yapısı ve önemi, hastalıklar ile ilişkili bozukluklar anemi kanamalar, lösemi başta olmak üzere kemik iliği lenf sistemi ve kan ile ilgili hastalıkların tanısında önemlidir.

Enfeksiyoz hastalıklar:Rutin kan testleri ve ayırıcı tanı için gerekli testler ile hastalıkların teşhisi yapılmaktadır. Bulaşucu hastalıklar yönünden hasta sahibi bilgilendirilir ve diğer hayvanlara bulaşmaması için gerekli önlemler alınır. Buna uygun tedavi seçenekleri uygulanmaktadır.

Gastroenteroloji:En sık rastlanılan ve en çok sindirim sistemi şikayetleri ile kliniğimize getirilen hastalarımıza gerekli laboratuvar, radyolojik ve ultrasonografi gibi ayırıcı tanı teşhisleriile, uygun tedavi seçenekleri değerlendirilip, medikal ve operatif sağaltım seçenekleri uygulanmaktadır.

Üroloji:Üroloji ile yapılan testler böbrek, idrar yolları, idrar kesesi, prostat, testis gibi organlarda karşımıza çıkabilen böbrek taşları, prostat hiperplazisi ve testis tümörleri hastalıların tanısı için önemlidir.

Endokrinoloji:Gerekli hormon testleri, güvenilir labarovuar destekleri sayesinde hastalığın erken dönemde teşhisi yapılıp daha uzun ve kaliteli bir yaşam sağlanmaktadır.

Kardiyoloji: Kedi ve köpeklerde sıklıkla görülen ritim bozuklukları, kalp kapağı rahatsızlıkları, Kalp zarı etrafında tamponat sıvısı toplanması gibi hastalıklar evcil hayvanlarımızı hayat kalitesini oldukça etkilemektedir. Özellikle çabuk yorulma, öksürük, nefes almada zorlanma gibi bulgulara rastlanıldığı anda veteriner hekim ile görüşülmelidir. Tarafımızca yapılan akciğer radyografisi ve ekokardiyografi ile teşhis koyulabilmektedir. Kalp ilaçları ve diyet mamalar ile haslığımız erken dönemde kontrol altına alınmış olur. Daha konforlu ve uzun bir hayata sahip olabilirler.

Dermatoloji:Kedi ve köpeklerallerji, paraziter, otoimmun vb. gibi birçok nedenden dolayı deri sağlığı etkilenmektedir. Bu hastalıkların tanısı oldukça güç olmaktadır. Ancak gerekli laboratuvar çalışmaları sayesinde hepsinin nedeni bulunabilmekte ve bu nedene göre uygun tedavi yöntemleri kullanılabilmektedir.

Doğum ve Jinekoloji

Kısırlaştırma, sezeryan, pyometra, meme tümörü, doğal doğum, tümöral oluşumlar, gebeliğin sonlandırılması gibi rahatsızlıklar uygun materyal ve koşullar ile sağaltımı yapılabilmektedir.

Labaratuvar Hizmetleri

Total kan sayımı, biyokimyasal kan değerleri, gaita ve idrar analizi, kan frotisi ve sitoloji gibi laboratuvar hizmetleri belirli hastalıkların tanısında kilit nokta rolündedir. Bu nedenle kliniğimizde bu hizmete çok önem verilmektedir.

Görüntüleme Hizmetleri

Radyografi: Dijital görüntülü kayıt yapabildiğimiz CR cihazımız ile sürekli geliştirilebilir, farklı dokuları farklı şekillerde detaylı şekilde inceleyebiliriz. Çekilen radyografiler istenilen formatta, istenilen veri depolama birimine aktarılıp verilebilir.

Ultrasonografi: Birçok hastalığın ön teşhisinde kullanılan, iç organları görüntüleyen bir tanı yöntemidir. Hiç x ışını yaymaması nedeniyle röntgenden daha güvenilir ve tanıya ulaşmamızda ve daha sonra ilerlemeyi gözlemleme adına rahatlıkla kullanabildiğimiz bir tanı yöntemidir.

Ekokardiyografi: Hastalarımızda gözlemlenen öksürük, nefes almada zorlanma, çabuk yorulma, tıkanma, yorgunluk, halsizlik hali altında yatan bir kalp problemini teşhisinde bize yardımcı olan bir tanı yöntemidir. Özellikle 5 yaşını geçmiş ve ırk predispozisyonu evcil hayvanlarda düzenli ekokardiyografi testinin yapılması çok önemlidir. Böylece karşılaşa bilinecek riski minimuma indirip, erken teşhis ve tedavi ile hayvanlarımıza daha uzun ve kaliteli bir hayat sağlanabilir.

Elektrokardiyografi: Bazı kalp ritim bozuklukları veya iletim bozukluklarının tasında bize önemli değerler veren bir tanı yöntemidir. Hayvana hiçbir şekilde rahatsızlık vermeden uygulayabildiğimiz bir tanı yöntemidir.

Pet Kuaför

Bazı deri problemlerine yol açan kıl problemlerini engellemek için veya isteğiniz üzerine, istenilen şekilde tıraş işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Tıraş işlemi sonrasında, isteğiniz üzerine banyo hizmeti de verebilmekteyiz.

Pet Market

Profesyonel mama gruplarınında bulunduğu pet marketimizde istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Ayrıca hastalıklarla mücadele veya kontrol altına almak için hayvanlara reçete ettiğimiz diyet mamaları yine standımızda bulabilirsiniz.

Hospitalizasyon

Belirli hastalıklarda veya operasyon sonrasında gerekli olan yoğun bakım dönemini hayvanın daha konforlu ve güvenilir geçirmesi için hazırladığımız hospitalizasyon bölümümüzde 7/24 kontrol ile hayvanın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak daha hızlı iyileşebilmeleri için olanak sağlamaktayız. Ayrıca bazı özel durumlarda hayvanların izolasyonunu sağlayıp diğer hayvanlara geçebilecek bulaşıcı hastalıkları da önlemiş oluyoruz.

Hakkımızda

"Patika Veteriner Kliniği" 2017 yılının mart ayında Vet. Hekim Özer MERÇ ve Uzm. Vet. Hekim Ezgi YARGA tarafından pati dostlarının hizmetine sunulmuştur. 2014 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nden mezun olup üniversitemizin Cerrahi Anabiliim Dalı'nda yüksek lisans eğitimini tamamlayarak siz değerli dostlarımıza gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurmaktayız. Kliniğimizde her türlü sağlık hizmetini siz değerli hastalarımıza sunmaktayız.

Veteriner Hekim Özer MERÇ

2008 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde eğitimine başlayıp 2012 yılında Erasmus programı ile Slovakya Kosice Veteriner Üniversitesi'nde belli dönem eğitim gördükten sonra 2014 yılında mezun olarak Veteriner Hekim olmuştur. Türkiye'deki eğitiminin bir kısmında boyunca CatHospital - VetHospital Hayvan Hastanesi'nde ve AnimalClinic Veteriner Kliniği'nde çalışmıştır. Mezun olduktan bir yıl sonraAnkara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nün Veteriner Cerrahi Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimine başlamıştır. "Yumuşak doku cerrahisi, göz, kulak, diş hastalıkları ve cerrahisi, ortopedi, radyoloji, ekokardiyografi" alanlarında çalışmaları olmuştur. Yüksek lisans programı boyunca Başkent Hayvan Hastanesi'nde veteriner hekim olarak değerli dostlarımıza hizmet vermiştir. Yüksek lisans programına devam ederken, 2017 yılının mart ayında Uzm. Vet. Hekim Ezgi YARGA ile Patika Veteriner Kliniğini kurmuştur.

Uzm. Vet. Hekim Ezgi YARGA

2009 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde eğitimine başlayıp 2013 yılında Erasmus programı ile "IonIonescu de la Brad"University of AgriculturalSciencesandVeterinaryMedicineIasi'debelli dönem eğitim gördükten sonra 2014 yılında mezun olarak Veteriner Hekim ünvanını aldıktan sonra Güven Veteriner Kliniği'nde veteriner hekim olarak çalışmaya başlamıştır. 2015 yılında Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nün Veteriner Cerrahi Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimine başlamıştır. "Radyoloji, anesteziyoloji ve yumuşak doku cerrahisi" alanında yüksek lisans eğitimini tamamlayarak 2017 yılında mezun olmuştur. 2017 yılının mart ayında Vet. Hekim Özer MERÇ ile Patika Veteriner Kliniğini kurmuştur.

devamını oku...
Adres: Konrad Adenauer Caddesi No:51/A Çankaya-Ankara

Ankara HS Veteriner Kliniği

Batıkent

Ankara HS Veteriner Kliniği - Batıkent Ankara
Ankara Batıkent te bulunan Ankara HS Veteriner Kliniğidevamını oku...
Adres: Uğur Mumcu Mah. Rajiv Gandi cad. 1649. sok. No:1 (Park vadi batı evleri giriş kapısı karşısı) Batıkent-Ankara

312 Pet Veteriner Kliniği - 100. Yıl

100. Yıl

312 Pet Veteriner Kliniği - 100. Yıl Veteriner

Pet 312 Veteriner Kliniği 2012 Haziran ayında Veteriner Hekim Ahmet BAYDIN, Veteriner Hekim Semih EFEDAYI ve Veteriner Hekim Yücel KANDİŞ tarafından kurulmuştur. Kliniğimiz genç hekim kadrosunun sahip olduğu dinamizm ve gerekli teknolojik donanımla 7/24 hizmet vermektedir.

Gerekli tüm ekipmana ve bilgi donanımına sahip ekibimiz, hızla değişen ve gelişen Veteriner Tıp dünyasını yakından takip ederek yeni teknikleri ve teknik ekipmanları kliniğimize en iyi şekilde uyarlayarak pet dostlarımızın yaşam standartlarını en yüksek seviyeye ulaştırmak ve bu hizmeti ulaştırırken profesyonel olduğu kadar, sıcak kanlı, samimi olmayı amaç edinmiştir.
devamını oku...
Adres: 1522 sok. Merkez Sahil Sitesi C Blok No:6/52 Yüzüncüyıl-Ankara

Vet Plus Veteriner Kliniği

Keçiören

Pet sahiplendim ne yapmalıyım?

Öncelikle birlikteliğinizi tebrik ederiz. Siz ve yeni dostunuzun sağlığı için vakit kaybetmeksizin Veteriner Hekim kontrolünü ve Aşı & Paraziter Mücadele protokolünün uygulanmasını tavsiye ederiz.

Evcil hayvanımdan bana veya çevremdekilere hastalık bulaşabilir mi?

Malesef bu soruya hayır diyebilmek mümkün değil. Ancak bu riski en aza indirmek elimizde!

Kedimi / Köpeğimi kısırlaştırmalı mıyım?

Kısırlaştırmaya ilişkin bilinmesi gereken ve karar vermenizi kolaylaştıracak bazı hususlar:

Kısırlaştırma kedi & köpeklerde var olan eşleşme isteğine bağlı gelişen çevreye idrar yapma, baskın ve agresif davranışlar, kaçmaya eğilim gibi problemlerin önlenmesine yönelik katkı sağlar / ortadan kaldırır.

Trafik kazası geçiren köpeklerin %85'ini kısırlaştırılmamış köpekler oluşturmaktadır.

Kısırlaştırılmamış olan sokak kedilerinin yaşam süreleri 2 yılın (ort) altındadır. (FIV-Feline Immune defficiency Virus, bulaşma nedenleri arasında ısırık yaraları en başta yer alır ve kısırlaştırılmamış erkek kedilerin daha çok kavga ettikleri bilinen bir gerçektir.)

Kısırlaştırma yapılmamış dişi kedi ve köpekler için meme, rahim ve yumurtalık kanserlerinin dışında yaşamı tehdit edebilecek düzeyde ciddi bir hastalık olan "pyometra" (rahim iltihabı) gibi hastalıkların riski yüksektir. Kısırlaştırılmamış olan erkekler ise prostat ve testis kanseri riskini taşırlar.

Kısırlaştırma ile bahsi geçen hastalıklar %90 önlenebilmektedir. Ancak bunun için tavsiye edilen en erken zamanda kısırlaştırma yapılması gereklidir. Petiniz 4 aylık yaşa eriştiğinde operasyon için randevu almanızı tavsiye ederiz. Ameliyat sonrasında;

♀ Kızgınlık (östrus) belirtileri ortadan kalkacak, yaşam alanında kanamaya bağlı kirlilik oluşmayacaktır.

♂ Eşleşme isteği neticesinde ortaya çıkan sorunlar ortadan kalkmış veya azalmış olacaktır. Bilhassa kedilerde gözlenen spreyleme / işaretleme (kötü kokulu ''feromon'' idrar yapma), kaçış eğilimi, kavga etme, yaralanma, trafik kazası bu sorunların başında gelir.

♀, ♂ Daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmalarına katkı sunacaktır (kısırlaştırma yapılmasının köpeklerde 1-3, kedilerde 3-5 yıl yaşam sürelerini arttırdığı açığa çıkarılmıştır!).

Kedimi & Köpeğimi alternatif gıda ile beslememde bir sakınca var mı?

Kesinlikle evet. Petiniz için en ideal beslenme onların gereksinimlerini karşılamak için hazırlanmış profesyonel diyetlerdir. Besleme hataları neticesinde ortaya çıkan hastalıkların bir kısmı yaşamı tehdit edecek düzeyde ciddi risk taşır. Kemik, kılçık yaralanmaları, beklemiş ev yemekleri tüketimi neticesinde ortaya çıkan mide-barsak enfeksiyonları ve daha bir çok besleme hatası bu duruma örnek verilebilir. Mümkün olabildiğince alternatif gıdadan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Aşı yaptırmam şart mı?

Siz ve değerli dostunuzun sağlığı için kesinlikle tavsiye ediyoruz. Zoonoz (hayvanlardan insana bulaşan) hastalıklardan korunma ve petinizin sağlığının korunması için mutlaka aşı & paraziter mücadele uygulamalarını yaptırmanızı öneriyoruz.

Sahipsiz / sokak hayvanları için indirim yapabiliyor musunuz?

Siz değerli hayvanseverler tedavi / bakım giderlerini üstlendiğiniz, onlara kol kanat gerdiğiniz sürece yanınızda olmaya çalışıyoruz.
devamını oku...
Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Kızlar Pınarı Caddesi No: 170/B Keçiören-Ankara

İncek Petlife Veteriner Kliniği

İncek

İncek Petlife Veteriner Kliniği
Ankara İncek'te bulunan İncek Petlife Veteriner Kliniğidevamını oku...
Adres: Kızılcaşar mah. Zafer cad. İncek Köy sitesi A Blok No:6 (Tekyapı kooperatifi Denizatı pastanesi karşısı) İncek-Ankara

Pety Paw Veterinerlik Kliniği

Yenimahalle

devamını oku... Adres: Işınlar Mahallesi İvedik Caddesi 170/A Yenimahalle-Ankara

Ümitköy Dost Veteriner Kliniği

Ümitköy

Veteriner Hekim Sibel ERGİN

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi' nden 2000 yılında mezun olduktan sonra 2013 yılına kadar gıda sektöründe ulusal birçok firmada Kalite Müdürü ve Sorumlu Mesul Müdür olarak görev aldım.2013 yılında Ankara Yenimahalle Belediyesi Hayvan Barınağı'nda ve 2014 -2016 yılları arasında Veteriner kliniğinde veteriner hekim olarak çalıştım.2017 yılı Mart ayı itibariyle kliniğimde, Ümitköy Dost Veteriner Kliniği'nde evlatlarımız için mesleğimi icra etmekteyim.

Ümitköy Dost Veteriner Kliniği

Vizyonumuz; Hayvan sevgimiz ve bilgimiz ile profesyonel hizmeti birleştirerek, gelişim ve değişimleri takip ederek kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır.

Hasta sahipleri ve hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik ve çevreye duyarlı, etik değerlere bağlı, yüksek standartlarda kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet vermekteyiz.Önceliğimiz; hastalarımızın en uygun tedaviyi, en ekonomik şekilde profesyonelce almasını sağlamaktır.

Ümitköy Dost Veteriner Kliniği olarak; sahipli veya sahipsiz tüm hayvanları dostumuz kabul eder ve imkanlarımızın bir bölümünü sahipsiz hayvanları korumaya ayırır, aynı zamanda sahipsiz dostlarımız için hayvan severler ile işbirliği içinde pek çok projede yer almaktayız.
devamını oku...
Adres: Ümit Mahallesi 2510. Cadde No:12/1 Ümitköy-Ankara

Pet Art Veteriner Kliniği

Eryaman

Pet Art Veteriner Kliniği - Eryaman Veteriner Elvankent Veteriner Sincan Veteriner
Ankara Eryaman Veteriner Kliniği - Pet Art

devamını oku...
Adres: Seyh Şamil mah. 1. TBMMM Yağankent sitesi 59/10 Daire: 48 Eryaman-Ankara

Etlik Veteriner Kliniği

Etlik

devamını oku... Adres: Gen. Dr. Tevfik Sağlam cad. Köşk Apt. No: 70/8 Etlik-Ankara

Hoşdere Veteriner Kliniği

Hoşdere

Hoşdere Veteriner Kliniği - Ankara Veteriner

Hoşdere Veteriner Kliniği 2000 senesinde Veteriner hekim Süleyman Özpolat tarafından kurulmuştur.

Ekonomik kaygı taşımadan mesleğini uygular. Minik dostlarımızın korku ve endişelerini en aza indirecek yöntemler uygular. Canlılara ve çevreye saygılıdır. Mesleğine ve meslektaşlarına saygının bilincindedir. Yıllara dayalı bilgi ve tecrübesini teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli geliştirirme çabasındadır. Etkinliği ve geçerliliği kanıtlanmış tedavi yöntemleri kullanır. Mesleki tecrübelerini meslektaşlarıyla paylaşmanın heyecanını yaşar.
devamını oku...
Adres: Hoşdere cad. 41/7 Hoşdere Çankaya-Ankara

Lions Veteriner Kliniği

Keçiören

devamını oku... Adres: Etlik Caddesi 137/B Etlik-Keçiören-Ankara

312 Pet Veteriner Kliniği - Batıkent

Batıkent

312 Pet Veteriner Kliniği - Batıkent Veteriner Kliniği

devamını oku...
Adres: Yeni batı mah. 2429 sok. C Blok No: 33-5/B Çakırlar Batıkent-Ankara

Eylül Veteriner Kliniği

Mamak

Eylül Veteriner, Mamak Veteriner Kliniği, Mamak Veteriner

devamını oku...
Adres: Cengizhan mah. Natoyolu cad. No: 453/A (Ego 3. bölge durağı karşısı) Mamak-Ankara

Happy Veteriner Kliniği

Hoşdere

devamını oku... Adres: Hoşdere cad. No: 64/A Çankaya-AnkaraÇeşitli hayvanları (kedi, köpek, kuş vb.) sahiplenip bakımını üstlenmek son derece sorumluluk isteyen bir davranıştır. Eğer bu sorumluluk yerine getirilemeyecekse evcil hayvanlara sahiplik edilmemesi gerekir. Evcil hayvanların temel ihtiyaçları olduğu gibi tedavi ve çeşitli bakım uygulamalarına da ihtiyacı vardır. Hastalıklarının tedavisi ya da düzenli yapılması gereken bakımları, yeme, içme, gezme, tuvalet ihtiyaçları, aşı, tüylerinin kesimi vb. ihtiyaçları vardır. Evcil hayvanların her ihtiyacını karşılamak gerekir. Bu ihtiyaçlar hayvanın sağlığını korumada bir kalkan oluşturur. Hele de aşılar dönemi geldikçe aksatılmadan yapılması gerekir. Evcil hayvanlar için verilen bu hizmetler belirli bir ücrete tabidir.

Evcil hayvanlarınızı veteriner muayenehanesine getirerek sağlık durumu kontrol altında tutulması gerekir. Bu yerlerde hayvanlar ön muayene işlemi ile herhangi bir sağlık sorunu olup olmadığı incelenir. Çünkü evcil hayvanlar sağlık sorunu olduğunu ifade edemezler. Sahibinin evcil hayvanda oluşan değişimleri takip ederek en yakın bir veteriner kliniğine getirmesi gerekir. Ateş, şişlik, kaşıntı vb. durumlar gözlenebilen etkilerin başında gelir. Böylece ilerleyen zamanlarda büyük risklerin oluşmasını engeller. Ayrıca evcil hayvanın nasıl beslenmesi gerektiği, ne tür besinler tercih edilmeli gibi konularda veteriner olması gereken alışkanlıklarda yardımcı olur.

Başlıca veteriner hizmetleri şunlardır:

 • Enjeksiyon
 • Röntgen
 • Parazit tedavisi
 • Pansuman
 • Aşı
 • Ultrason
 • Ameliyat
 • Doğum
 • Serum
 • Sezaryen
 • Laboratuvar tahlili
Yukarıdaki uygulamaları ve dahası için veteriner fiyatlarında ortalama olarak paylaşalım. Bu ücretler her şehirde farklı olabilir. Belirlenen veteriner fiyatlarının altında bir ücret talep etme söz konusu değildir. Ancak üzerinde ücretler görmek mümkündür. Veterinerlerin fiyat politikasına uyma mecburiyeti vardır.

Veteriner Muayene Fiyatları

Evcil hayvandaki (hamster, tavşan, köpek, kedi vb.) sorunu, hastalığı tespit etmek için fiziksel muayene yapılır. İşte bu uygulamanın fiyatları şöyledir:

Köpek acil durum muayenesi fiyatları genel olarak; 105 ila 155 TL, köpek genel muayene; 85 ila 125 TL, köpek kontrol muayenesi fiyatları ise; 45 ila 65 TL ortalama fiyatları görebiliriz.

Kedi kontrol muayenesi fiyatları; 45 ila 65 TL, kedi acil durum muayenesi fiyatları ise; 105 ila 155 TL, kedi genel muayene; 85 ila 125 TL'dir.

Sürüngen muayenesi fiyatları; 55 ila 105 TL, kemirgen muayene fiyatları; 35 ila 105 TL, kafes kuşları muayene fiyatları; 35 ila 65 TL arasındadır.

Köpek ve Kedi Parazit – Aşı Tedavi Fiyatları

Veteriner kliniklerinde en yaygın uygulama evcil hayvanlara yapılan aşılar yer almaktadır. Yapılan aşılar, evcil hayvanların hastalığını iyileştirmede, hastalıklara karşı korumada, sağlığını koruma gibi etkilerinin yanı sıra hayvanlardan insanlara bulaşabilecek hastalıkları da önlemektedir. Aşı işlemi ne kadar önemli görünse de parazit bazı evcil hayvanlarda öncelik olmaktadır. Aşı ile bu işlem desteklenmesi gerekir. Aksi durumda aşı etkisini kaybeder. Mesela 1 aylık köpekler için parazit tedavisi başlama için uygun bir dönemdir. Kedilerde ise durum daha farklıdır. Bünyelerinin narin olması nedeni ile kediler de aşı her dönem uygun değildir. Henüz emme dönemindeki kedilere aşı yapılmaz. Hamile kedilere aşı yapılmaz.

Köpek dış parazit tedavisi fiyatları; 45 ila 55 TL, Köpek iç parazit tedavisi (oral) fiyatları; 45 TL ila 65 TL, Köpek iç parazit tedavisi (enjetabl) fiyatları; 65 ila 105 TL.

Köpek ilaçlı banyo tedavisi fiyatı; 105 TL.

Köpek B. Bronchiseptica aşısı ücretleri; 85 ila 105 TL, köpek karma aşı fiyatları; 85 ila 105 TL, köpek Lyme aşısı fiyatları; 105 ila 125 TL, köpek kuduz aşısı fiyatları; 80 ila 95 TL, köpek Corona aşısı fiyatları; 85 ila 105 TL'dir.

Kedi dış parazit tedavisi fiyatları; 35 ila 45 TL, Kedi iç parazit tedavisi (oral) fiyatları; 45 TL ila 55 TL, Kedi iç parazit tedavisi (enjetabl) fiyatları; 65 ila 75 TL.

Kedi karma aşısı fiyatları; 85 ila 105 TL, kedi FIV aşısı fiyatları; 105 ila 125 TL, kedi kuduz aşısı fiyatları; 80 ila 95 TL, kedi Lösemi aşısı fiyatları; 85 ila 105 TL'dir.

Kedi ilaçlı banyo tedavisi fiyatı ise; 65 TL.

Enjeksiyon Fiyatları

Hastalıkların tedavisinde hayvanın vücuduna ilacı göndermek ya da çeşitli ek vitamin, mineral takviyesinde kullanılan etkili tedavi yöntemdir enjeksiyon. Enjeksiyon ile hayvanın deri altına, damarın içine ya da kasına ilaç ya da ek maddeler göndermenin kolay yoludur.

İntramuskuler enjeksiyon fiyatları; 35 ila 55 TL, İntriaartiküler enjeksiyon fiyatları; 125 ila 150 TL, intravenöz enjeksiyon fiyatları; 55 ila 75 TL, subkonjukvital enjeksiyon fiyatları; 55 ila 75 TL, subkuton enjeksiyon fiyatları; 35 ila 55 TL.

Muayene Sonrası Klinik Tedavi Fiyatları

Hastalığın tespiti ve uygun olan tedavi sürecinin belirlenmesi, uygulamalarının sonuçlarını tespit etmeye yönelik işlemdir. Yani tedavi başarılı olur mu? Yeni hastalık riski var mı? Sağlığı korumak için alınacak tedbirler gibi sorulara cevap aranır. Bu başlık altında uygulanan sayısız tedavi yöntem vardır. En yaygın olanlar şunlardır:

Basit yara temizleme tedavisi fiyatları; 65 ila 80 TL, karmaşık yara temizleme tedavisi fiyatları; 155 ila 185 TL, kulak yıkama ve temizleme tedavisi fiyatları; 95 ila 115 TL, anal kesenin temizlenmesi (lavaj) fiyatları; 125 ila 155 TL, anal kesenin temizlenmesi tedavisi fiyatları; 65 ila 75 TL, pansuman fiyatları; 55 ila 75 TL, mide sondası fiyatları; 80 ila 105 TL, erkek idrar yolu sondası fiyatları; 80 ila 95 TL, dişi idrar yolu sondası fiyatları; 105 ila 125 TL, lavman fiyatları; 95 ila 145 TL, tırnak kesme fiyatları; 45 ila 65 TL, gastrik lavaj fiyatları; 155 ila 180 TL, mikroçip tedavisi fiyatları; 95 ila 125 TL, anjiokat tedavi fiyatları; 45 ila 65 TL, korneal fluoresin tedavi fiyatları; 55 ila 65 TL, shirmer gözyaşı testi fiyatları; 55 ila 65 TL, subkutan sıvı tedavisi; 55 ila 80 TL, karın içindeki sıvı drenajı; 105 ila 155 TL, kan transfüzyonu fiyatları; 355 ila 505 TL, hospitalizasyon fiyatları; 55 ila 80 TL, burundan yabancı cisim çıkarma fiyatları; 105 ila 305 TL, ayaktan yabancı cisim çıkarma fiyatları; 105 ila 305 TL.

Laboratuvar Tahlilleri Fiyatları

Veteriner hekim tarafından, çeşitli donanımlara sahip bir veteriner kliniğinde problemi belirlemek ve açıklığa kavuşturmak için laboratuvar tahlillerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu uygulamaların fiyatları ise şöyledir:

Dışkı muayenesi fiyatları; 65 ila 95 TL, idrar muayenesi fiyatları; 105 ila 125 TL, sitolojik muayene fiyatları; 65 ila 85 TL, deri kazıntısı testi fiyatları; 85 ila 105 TL, dermotofit testi fiyatları; 115 ila 145 TL, kan alımı fiyatları; 50 ila 65 TL, kan sayımı fiyatları; 95 ila 125 TL, lökosit sayımı fiyatları; 55 ila 80 TL, eritrosit sayımı fiyatları; 55 ila 80 TL, kan glukoz testi fiyatları; 45 ila 65 TL, trombositi fiyatları; 55 ila 80 TL, kan serum biyokimyasal testi fiyatları; 55 ila 80 TL, formül lökosit fiyatları; 65 ila 95 TL, hematokrit fiyatları; 55 ila 80 TL, total protein fiyatları; 55 ila 80 TL.

Radyografi Fiyatları

Tam donanımlı veteriner kliniklerinde radyografi cihazlarının tamamını bulmak mümkündür. Ultrason ve röntgen gibi yöntemler gelişen tıp dünyası ile yeni ve teknolojik cihazların kullanımını yaygınlaştırdı. Bunlar, CT ve MR teknolojileridir.

Ultrason muayenesi fiyatları; 205 ila 405 TL, röntgen fiyatları; 85 ila 125 TL, dijital röntgen fiyatları; 125 ila 155 TL, tomografi fiyatları; 505 ila 755 TL, MR fiyatları; 605 ila 905 TL'dir.

Cerrahi Uygulama Fiyatları

Ameliyat en bilinen ve en yaygın cerrahi uygulamadır. Acil durumlarda ve ilerleyen hastalıkların tedavisi için uygulanır. Ayrıca cerrahi uygulama çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz;

Köpek sezaryen fiyatları; 905 ila 1205 TL, erkek köpek kısırlaştırma fiyatları; 455 ila 605 TL, dişi köpek kısırlaştırma fiyatları; 805 ila 1205 TL

Kedi sezaryen fiyatları; 705 ila 905 TL, erkek kedi kısırlaştırma fiyatları; 305 ila 405 TL, dişi kedi kısırlaştırma fiyatları; 505 ila 705 TL

Sedasyon fiyatları; 105 ila 155 TL, enjektabl anestezi fiyatları; 105 ila 155 TL, lokal anestezi fiyatları; 75 ila 95 TL, gaz anestezi fiyatları; 155 ila 205 TL.

Ameliyat Fiyatları

İnsanlar evcil hayvan olarak en çok kedi ve köpek sahiplenir. Kısa süre içinde aile fertlerinden biri haline gelen sevimli dostun ihtiyaçları düzenli olarak yerine getirilmelidir. Kaza sonucu ya da ciddi bir hastalık sonucu ameliyat edilmesi gerekebilir. İşte evcil hayvanlarda görülen hastalıklar veya kaza sonucu şu ameliyatlar yaygın olarak yapılmaktadır. İşte o ameliyatlardan bazıları:

Kalça çıkığı ameliyatı fiyatları; 405 ila 1005 TL, parmak ampütasyonu ameliyatı fiyatları; 405 ila 605 TL, kuyruk ampütasyonu ameliyatı fiyatları; 405 ila 755 TL, meme tümörü ameliyatı fiyatları; 805 ila 1805 TL, çapraz bağ kopuğu ameliyatı fiyatları; 805 ila 1505 TL, deri tümörü ameliyatı fiyatları; 505 ila 1405 TL, patella çıkığı ameliyatı fiyatları; 805 ila 1205 TL, enterotomi ameliyatı fiyatları; 805 ila 1405 TL.