BAHÇELİEVLER VETERİNER

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER VETERİNER

Bahçelievler veteriner, Başkent Ankara veterinerleri arasından seçilerek uzman veterinerlerin görev yaptığı bir semttir. Bu sebeple veterinerlik hizmetleri Ankara içerisinde Bahçelievler semti başta olmak üzere veterinerlik hizmetleri verilmektedir. Ülkemizde özellikle Ankara ilimiz başta olmaz üzere tam donanımlı veterinerler yetiştirilmesi diğer illerimizde de yaygın bir şekilde sürdürülmüştür. Veterinerlik hizmetlerinin Ankara ilimiz içerisinde Bahçelievler veterinerleri olarak ilk günlerinden şimdiye kadar kazanmış oldukları tecrübelerle evcil hayvan sahiplerine ve diğer hayvan sahiplerine hizmet vermektedirler. Çünkü bilgi ve tecrübenin birikimiyle verilen veterinerlik hizmetleri evcil hayvanınızın, çiftlik hayvanlarınızın ve egzotik hayvanlarınız tedavisini kolaylaştıracağı gibi tedavi sürecini de oldukça kısaltacaktır.

Bahçelievler, Ankara içerisinde veterinerlik hizmetlerinin ilk olarak başladığı semtlerden biri olduğundan bahsetmiştik. Bu konu ile ilgi olarak sahip olduğunuz hayvanların bakımlarının, temizliklerinin, gerekirse doğumlarının ve hatta beslenmelerinin hakkında bilgi alabilir ve bu konularda yardım alabileceğiniz uzman ve yetkili kişilerdir. Ankara birçok yenilik ve gelişmeleri Bahçelievler Semti'nde görürüz. Yine bu durum aynen devam ederek Bahçelievler veterinerleri bünyesinde yeni ve ileri teknoloji evcil hayvan tedavi alet ve ekipmanları tedarik edilmiştir. Evcil hayvan sahiplerinin hayvanlarını artık başka illere götürmesine gerek kalmamıştır. Böyle gelişmelerin gerek devlet tarafından desteklenmesi gerek ise özel olarak veteriner hekimlerinin girişimleri sayesinde gelişmiş düzeyde evcil hayvan veteriner klinikleri kurularak uzman veteriner hekimler istihdam edilmektedir. Bahçelievler veterinerleri üniversitelerin veterinerlik bölümleriyle de ortak çalışmalar yürüterek çok daha verimli ve başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedirler.

312 Pet Veteriner Kliniği - 100. Yıl

100. Yıl

312 Pet Veteriner Kliniği - 100. Yıl Veteriner

Pet 312 Veteriner Kliniği 2012 Haziran ayında Veteriner Hekim Ahmet BAYDIN, Veteriner Hekim Semih EFEDAYI ve Veteriner Hekim Yücel KANDİŞ tarafından kurulmuştur. Kliniğimiz genç hekim kadrosunun sahip olduğu dinamizm ve gerekli teknolojik donanımla 7/24 hizmet vermektedir.

Gerekli tüm ekipmana ve bilgi donanımına sahip ekibimiz, hızla değişen ve gelişen Veteriner Tıp dünyasını yakından takip ederek yeni teknikleri ve teknik ekipmanları kliniğimize en iyi şekilde uyarlayarak pet dostlarımızın yaşam standartlarını en yüksek seviyeye ulaştırmak ve bu hizmeti ulaştırırken profesyonel olduğu kadar, sıcak kanlı, samimi olmayı amaç edinmiştir.
devamını oku...
Adres: 1522 sok. Merkez Sahil Sitesi C Blok No:6/52 Yüzüncüyıl-Ankara


Bahçelievler veterinerleri Ankara başta olmak üzere birçok üniversitenin veterinerlik fakülteleriyle bilgi alışverişinde bulunmakta ve yeni mezun olan veterinerleri istihdam konusunda da oldukça başarılı çalışmalar yürütülmektedir. Bu konuda Bahçelievler Ankara'daki diğer semtlere ve hatta birçok ilimize de örnek olacak çalışmalar gerçekleştirilmiş ve başarıyla hayata da geçirilmiştir. Bahçelievler Ankara'da merkezi bir noktada bulunduğu için hem ulaşım kolaylığı açısından hem de düzenli bir yerleşkesi bulunduğu için her şeyin avantaja dönüştüğü bir semttir. Bahçelievler semti içerisinde veterinerlerin bilgi, birikim ve deneyimlerinden faydalanabilmeniz artık oldukça kolaydır. Telefonla ya da Bahçelievler veterinerlerinin internet sitelerinden randevu alarak hayvanınızın tedavisini gerçekleştirebilmeniz artık çok daha kolaydır.