ÇUKURAMBAR VETERİNER

blog yazısı ekle !

ÇUKURAMBAR VETERİNER

Ankara Veteriner

Çukurambar, Ankara ilimiz içerisinde Çankaya semtine bağlı bir mahalledir. Yaklaşık 15 yıllık bir geçmişi olan Çukurambar şimdilerde oldukça gelişmiş ve lüks bir yerleşim merkezi haline gelmiştir. Gelişmişliğin bir işareti olan sağlık birimleri, bir semtte ya da mahallede bulunması ve sayılarının da olabildiğince fazla olması gerekmektedir. Çukur ambar veteriner denildiği zaman Ankara içerisinde isim yapmış olan veteriner hekimlerinin görev yaptığı bir yer haline gelmiştir.Happy Veteriner Kliniği

Hoşdere

devamını oku... Adres: Hoşdere cad. No: 64/A Çankaya-Ankara

Luna Veteriner Kliniği

A.Ayrancı

Röntgen Biyokimya
Hemogram
Kısırlaştırma
Aşılama
Koruyucu hekimlik
Ekokardiografi
Parazit tedavisi
Dermatoloji
Dahiliye
Cerrahi
Diş hekimliği
Mama ve suplementlerdevamını oku...
Adres: Hoşdere Caddesi No:79/A Çankaya - Ankara


Çukurambar veterinerlerinin bu denli başarılı olabilmelerinin altında nitekim veteriner kliniklerinin de etkisi oldukça fazladır. Çukurambar Ankara'nın yeni yeni modernleşen bir mahallesi ve yerleşim yerlerinden biri olduğundan bahsetmiştik. Her konuda gelişmiş olan Çukurambar veterinerleriyle de gelişmişlik konseptine ayak uyduran bir mahalle olmuştur.

Ankara Çukurambar veterinerleri, hem bulundukları bölge içerisinden hem de diğer semtlerden evcil hayvan sahiplerinin randevu alarak hayvanlarının bakımlarını, muayenelerini ve tedavilerinin yapılmalarını kolaylıkla sağlamaktadırlar. Artık yeni olarak başlatılan randevu sistemi sayesinde evcil hayvan sahipleri ister telefonla isterse de internet ortamından alınan randevularla Çukurambar veterinerlerinde hayvanlarının muayene ve tedavilerini yaptırabilirler. Çukurambar veterinerleri alanlarında en uzman veterinerler olup bilgi, deneyim ve tecrübe sahibi uzman hekimlerdir. Uzaman hekimler steril, temiz, hijyenik ve tam donanımlı veteriner kliniklerinde başarılı bir şekilde operasyonlar gerçekleştirerek görevlerini başarıyla yerine getirmektedirler ve haftanın her günü ve her saatte bütün evcil hayvan sahiplerine hizmet vermektedirler.

Çukurambar veterinerleri, Ankara'nın en gözde veterinerlerinin görev yaptığı bir mahalle olmanın yanı sıra tam donanımlı veteriner klinikleri ile ve bu alet, ekipmanları kullanacak veteriner hekimlerinin tecrübe ve deneyimleri sayesinde oldukça başarılı işler gerçekleştirmektedirler. Bu sayede evcil hayvanlara gereken değer ve önem verilmektedir. Çukurambar veterinerlerinin en önemli görevlerinden biri de insanlara hayvan sevgisinin, hayvanlara nasıl davranılacağının bilincini kazandırılmasını sağlamaktır ve bu yönde çalışmalar yapmaktır. Belki de Çukurambar veterinerlerin en önemli görevlerinden biri de budur. Bu nedenle her bir evcil hayvan sahibiyle özel olarak görüşmeler sağlayarak kişilerin bire bir olarak bilinçlendirilmesini sağlamakla görevlidirler.