ÇUKURAMBAR VETERİNER

blog yazısı ekle !

ÇUKURAMBAR VETERİNER

Ankara Veteriner

Çukurambar, Ankara ilimiz içerisinde Çankaya semtine bağlı bir mahalledir. Yaklaşık 15 yıllık bir geçmişi olan Çukurambar şimdilerde oldukça gelişmiş ve lüks bir yerleşim merkezi haline gelmiştir. Gelişmişliğin bir işareti olan sağlık birimleri, bir semtte ya da mahallede bulunması ve sayılarının da olabildiğince fazla olması gerekmektedir. Çukur ambar veteriner denildiği zaman Ankara içerisinde isim yapmış olan veteriner hekimlerinin görev yaptığı bir yer haline gelmiştir.Hoşdere Veteriner Kliniği

Hoşdere

Hoşdere Veteriner Kliniği - Ankara Veteriner

Hoşdere Veteriner Kliniği 2000 senesinde Veteriner hekim Süleyman Özpolat tarafından kurulmuştur.

Ekonomik kaygı taşımadan mesleğini uygular. Minik dostlarımızın korku ve endişelerini en aza indirecek yöntemler uygular. Canlılara ve çevreye saygılıdır. Mesleğine ve meslektaşlarına saygının bilincindedir. Yıllara dayalı bilgi ve tecrübesini teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli geliştirirme çabasındadır. Etkinliği ve geçerliliği kanıtlanmış tedavi yöntemleri kullanır. Mesleki tecrübelerini meslektaşlarıyla paylaşmanın heyecanını yaşar.
devamını oku...
Adres: Hoşdere cad. 41/7 Hoşdere Çankaya-Ankara

Happy Veteriner Kliniği

Hoşdere

devamını oku... Adres: Hoşdere cad. No: 64/A Çankaya-Ankara


Çukurambar veterinerlerinin bu denli başarılı olabilmelerinin altında nitekim veteriner kliniklerinin de etkisi oldukça fazladır. Çukurambar Ankara'nın yeni yeni modernleşen bir mahallesi ve yerleşim yerlerinden biri olduğundan bahsetmiştik. Her konuda gelişmiş olan Çukurambar veterinerleriyle de gelişmişlik konseptine ayak uyduran bir mahalle olmuştur.

Ankara Çukurambar veterinerleri, hem bulundukları bölge içerisinden hem de diğer semtlerden evcil hayvan sahiplerinin randevu alarak hayvanlarının bakımlarını, muayenelerini ve tedavilerinin yapılmalarını kolaylıkla sağlamaktadırlar. Artık yeni olarak başlatılan randevu sistemi sayesinde evcil hayvan sahipleri ister telefonla isterse de internet ortamından alınan randevularla Çukurambar veterinerlerinde hayvanlarının muayene ve tedavilerini yaptırabilirler. Çukurambar veterinerleri alanlarında en uzman veterinerler olup bilgi, deneyim ve tecrübe sahibi uzman hekimlerdir. Uzaman hekimler steril, temiz, hijyenik ve tam donanımlı veteriner kliniklerinde başarılı bir şekilde operasyonlar gerçekleştirerek görevlerini başarıyla yerine getirmektedirler ve haftanın her günü ve her saatte bütün evcil hayvan sahiplerine hizmet vermektedirler.

Çukurambar veterinerleri, Ankara'nın en gözde veterinerlerinin görev yaptığı bir mahalle olmanın yanı sıra tam donanımlı veteriner klinikleri ile ve bu alet, ekipmanları kullanacak veteriner hekimlerinin tecrübe ve deneyimleri sayesinde oldukça başarılı işler gerçekleştirmektedirler. Bu sayede evcil hayvanlara gereken değer ve önem verilmektedir. Çukurambar veterinerlerinin en önemli görevlerinden biri de insanlara hayvan sevgisinin, hayvanlara nasıl davranılacağının bilincini kazandırılmasını sağlamaktır ve bu yönde çalışmalar yapmaktır. Belki de Çukurambar veterinerlerin en önemli görevlerinden biri de budur. Bu nedenle her bir evcil hayvan sahibiyle özel olarak görüşmeler sağlayarak kişilerin bire bir olarak bilinçlendirilmesini sağlamakla görevlidirler.