gt

Gökhan Toker - Özgeçmişi

Bağlantı Kur

Özgeçmiş

Merhaba ben Veteriner Hekim Gökhan Toker

1989 yılında sakaryada doğdum. Lise eğitimimi hayatımda önemli yeri olan sakarya Anadolu lisesinde tamamladıktan sonra 2008 yılında ankara üniversitesi veteriner fakültesinde eğitimime başladım. İntörn eğitimim esnasında farkettiğim theriogenolojye olan ilgimde dolayı Dölerme ve suni tohumlama anabilim dalında özel öğrenci olarak yüksek lisansa başladım ve şuanda uzmalığımın son aşamasındayım.

Öğrenim hayatım boyunca çeşitli kliniklerde ve çeşitli sektörlerde staj yapma imkanı buldum. İvsa (international veterinary students association) ile katıldığım öğrenci değişim programlarıyla avrupada veteriner hekimlik hakkında ufkumu genişletme ve birçok meslektaşımla fikir alışverişi ve yakın ilişkiler kurma fırsatı bulabildim.

Meslek hayatıma pethospital hayvan hastanesinde başladım. PETCODE hayvan hastanesinin açılmasıyla gece nöbetçi hekimi olarak çalışmaya başladım ve 2016 yılıyla beraber PETCODE'da ağız ve diş sağlığı sorumlu hekimi ve uzmanlık alanım olan reprodüksyon konusunda görevime devam ettim. Hekimliğe başladığım ilk günden itibaren kendimi veteriner diş hekimliği, reprodiksyon, enfeksiyöz hastalıklar ve dahiliye konusuları konusunda kendimi geliştirdim ve hala öğrenmeye devam etmekteyim.

2017 haziran ayında dostum, yol arkadaşım, mesleğine değer verdiğine gönülden inandığım ve gördüğüm Vet.Hek. Eren Murat AKTAŞ ile birlikte WESTVET VETERİNER KLİNİĞİNİ açmaya karar verdik. İkimizin benimsediği hayat boyu öğrenme ve yenilenme felsefesiyle bilimsel, dogmalardan uzak, sadece modern veteriner tıbbın gerektirdiklerini yerine getirecek bir klinik hayalimize WESTVET VETERİNER KLİNİĞİNDE hayat verdik ve bitmeyen hayallerimizle ilerlemeye devam ediyoruz.

Çalışma Geçmişi

Westvet Veteriner Kliniği
Veteriner Hekim
06/2017 -
-