ÜMİTKÖY VETERİNER

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY VETERİNER

Ankara Veteriner

Hayatımızda veterinerlerin önemi oldukça fazladır. Çünkü veterinerler evcil hayvanlarımızın sağlığını emanet edebileceğimiz en tecrübeli, deneyimli ve uzman kişilerdir. Ümitköy Ankara içerisinde büyük bir mahalledir. Ama artık Ümitköy mahallesinde de veterinerler klinikleri ve veterinerler görev yapmaktadır. Bu sayede veteriner eksikliğinden kaynaklanan sorunlar da ortadan kalkmıştır. Çünkü özellikle Ankara ilimiz başta olmak üzere veterinerlik hizmetleri artık sadece birkaç yerde değil ilçelere, semtlere ve mahallelere kadar yaygın bir veterinerlik hizmeti hayvan sahiplerine sunulmaktadır.İncek Petlife Veteriner Kliniği

İncek

İncek Petlife Veteriner Kliniği
Ankara İncek'te bulunan İncek Petlife Veteriner Kliniğidevamını oku...
Adres: Kızılcaşar mah. Zafer cad. İncek Köy sitesi A Blok No:6 (Tekyapı kooperatifi Denizatı pastanesi karşısı) İncek-Ankara

VetCo Veteriner Kliniği

Ümitköy

devamını oku... Adres: Mutlukent Mah. 2432. Cad. No: 51/2 Ümitköy-Ankara

Pars Pet Shop

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi 3158 Cadde Akıncı Plaza No:12-B/33 Yaşamkent-Ankara

Vet Arena Veteriner Kliniği

Yaşamkent

Vet Arena Veteriner Kliniği - Yaşamkent Veteriner Kliniği

Genel Cerrahi ve Ortopedi Uzmanı Veteriner Hekim Çağrı ÖZTÜRK

2008 Yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesine girdim ve Eğitimimi 2013 de tamamladıktan sonra ara vermeden 2013 yılında yine Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinin Cerrahi Anabilim Dalına Yüksek Lisans Eğitimine başladım . Ankara' nın önemli kliniklerinde de çalışarak kendimi geliştirmeye devam ettim.

Kasım 2014 tarihinde Vet Arena Veteriner Kliniği' ni kurdum. 2015 yılında Yüksek Lisans eğitimimde Ortopedi ve Travmatoloji' ye daha çok ağırlık vererek Genel Cerrahi konusunda da çalışmalarımı tamamladım ve Özellikle Ortopedi olmak üzere birçok Seminer ve uygulamalı eğitimlere katılarak deneyim kazanmaya devam ediyorum. Çalışmalarıma ve eğitimime sevimli dostlarımıza her zaman bilimsel hizmet vermek için meslek hayatım boyunca devam edeceğim.
devamını oku...
Adres: Yaşamkent, Yenikent villaları, 3097. Sk. D:no:57, 06810 Yaşamkent-Çankaya-Ankara


Son dönemlerde Ümitköy mahallesinde de veteriner klinikleri açısından oldukça zengin bir mahalle haline gelmiştir ve 7 gün 24 saat hayvan sahiplerine hizmet verilmektedir.

Ümitköy veterinerleri, uzman veteriner hekimlerinin özel olarak evcil hayvanlarınızın sağlıklarının her şartlarda iyi olması için ve evcil hayvanınız en rahat, konforlu hayatı yaşamaları için gerekli özeni gösterirler. Ümitköy veterinerlik açısından, son dönemde büyük atılımlar ve yenilikler gerçekleştirilerek oldukça iyi noktalara gelinmiştir. Sağlık konusu oldukça önemli bir konudur ve hayvan ya da insan olması ayırt edilmeden gereken özenin gösterilmesi gereken bir durumdur. İşte Ankara'da özellikle de Ümitköy 'de yaşanan büyük atılımlar veterinerlik hizmetleri alanlarında da yaşanmıştır. Bu sayede Ümitköy mahallesinde yaşayan hayvan sahipleri hayvanlarını başka illere ve hatta başka semtlerde tedavi ettirmelerine gerek kalmamıştır. Yaşanan bu gelişmeler neticesinde hayvanlara verilen veterinerlik hizmetleri son derece iyi konumlara gelmiştir ve evcil hayvanların tedavisi için gereken ileri teknoloji tedavi araç, alet ve ekipmanların hepsi temin edilmiştir. Ümitköy veteriner hekimleri de bu alet ve ekipmanı kullanabilecek donanıma sahip hekimlerdir. Ümitköy veteriner kliniklerinde görev yapan veteriner hekimleri deneyimli ve tecrübeli kişilerdir. Sağlık konusunda önemli olan bir diğer husus ise zamandır. Zaman kaybının ne kadar önüne geçilirse tedavi de o kadar başarılı olur. İşte bu zaman sorunun da önüne geçilebilmesi için ilk olarak Ankara'da başlatılan veteriner randevu sistemi başlatılmıştır. Bu sayede evcil hayvanınız hasta olduğu zaman çok kısa bir süre içerisinde randevu alabilir ve evcil hayvanınızın hemen muayenesini yaptırabilirsiniz. Böylece sağlık sorunları Ümitköy veterinerliklerinde en kısa sürede ve tam donanımlı veterinerlerde yapılmaktadır.