ÇAYYOLU VETERİNER

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU VETERİNER

Ankara Veteriner

Çayyolu Ankara'nın yeni yerleşim yerlerinden biri olan bir mahalledir. Yeni imar edilen bir mahalle olduğu için de oldukça düzgün ve planlı bir yerleşkeye sahip bir mahallesidir. Yenimahalle semtine bağlı olan mahallelerimizden birisidir Çayyolu. Çayyolu hemen hemen her konuda atılımların yaşandığı bir mahalle olduğu gibi veterinerlik konusunda da büyük atılımların yaşandığı bir yerdir. Ankara, ülkemizin her yeniliğin öncü ve örnek şehri olduğu gibi veterinerlik konusunda da aynen bu durum devam etmektedir.VetCo Veteriner Kliniği

Ümitköy

devamını oku... Adres: Mutlukent Mah. 2432. Cad. No: 51/2 Ümitköy-Ankara

Vet Arena Veteriner Kliniği

Yaşamkent

Vet Arena Veteriner Kliniği - Yaşamkent Veteriner Kliniği

Genel Cerrahi ve Ortopedi Uzmanı Veteriner Hekim Çağrı ÖZTÜRK

2008 Yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesine girdim ve Eğitimimi 2013 de tamamladıktan sonra ara vermeden 2013 yılında yine Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinin Cerrahi Anabilim Dalına Yüksek Lisans Eğitimine başladım . Ankara' nın önemli kliniklerinde de çalışarak kendimi geliştirmeye devam ettim.

Kasım 2014 tarihinde Vet Arena Veteriner Kliniği' ni kurdum. 2015 yılında Yüksek Lisans eğitimimde Ortopedi ve Travmatoloji' ye daha çok ağırlık vererek Genel Cerrahi konusunda da çalışmalarımı tamamladım ve Özellikle Ortopedi olmak üzere birçok Seminer ve uygulamalı eğitimlere katılarak deneyim kazanmaya devam ediyorum. Çalışmalarıma ve eğitimime sevimli dostlarımıza her zaman bilimsel hizmet vermek için meslek hayatım boyunca devam edeceğim.
devamını oku...
Adres: Yaşamkent, Yenikent villaları, 3097. Sk. D:no:57, 06810 Yaşamkent-Çankaya-Ankara

İncek Petlife Veteriner Kliniği

İncek

İncek Petlife Veteriner Kliniği
Ankara İncek'te bulunan İncek Petlife Veteriner Kliniğidevamını oku...
Adres: Kızılcaşar mah. Zafer cad. İncek Köy sitesi A Blok No:6 (Tekyapı kooperatifi Denizatı pastanesi karşısı) İncek-Ankara

Pars Pet Shop

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi 3158 Cadde Akıncı Plaza No:12-B/33 Yaşamkent-Ankara


Çayyolu veterinerleri, Çayyolu mahallesinde yaşayan, Çayyolu'na yakın yerlerde yaşayan ya da diğer semtlerden ve hatta diğer illerden bile evcil hayvan sahiplerinin hayvanlarının bakımı, muayenesi ve tedavisi için randevu alarak geldiği yerdir.

Ankara her konuda öncü ve örnek bir şehir olmaya devam ederken veteriner konusunda da büyük atılımlar gerçekleştirmektedir. Bunlardan biri de son dönemlerin gözde mahallelerinden biri olan Çayyolu Veteriner'dir. Veterinerlik oldukça önemli bir meslektir. Bu konuda her semtte ve hatta mahallelerde veteriner kinikleri kurularak veterinerlerin görevlendirilmesiyle hayvan severlere ve hayvan sahiplerine haftanın her günü ve her saatte en iyi ve kaliteli hizmeti vermektedirler. Hayvanlara verilen hizmetler artık her geçen gün çok daha kaliteli bir hal almaktadır. Bunun başarılması ise deneyimli ve tecrübeli veterinerlerin tam donanımlı, temiz, hijyenik ve steril veteriner kliniklerinden verdikleri hizmetlerle mümkün olmaktadır.

İnsanlar için sağlık hizmeti ne ise hayvanlar için de aynısı olması gerekir. Çünkü ancak bu şekilde medeni bir toplum olabilir. bu sebeple artık her semtte ve mahallede veterinerler görev yapmaktadır. Ankara ilimiz başta olmak üzere birçok ilimizde hayat geçirilmeye çalışılan bu sistem sayesinde hayvanlarında hak ettiği yaşam kalitesi sunulmaktadır. Ankara içerisinde de yer semtte ve mahallede olduğu gibi Çayyolu'nda da veterinerler görev yaparak hem evcil hayvanların bakımını, muayenesini ve tedavilerini yaptıkları gibi hem de insanların hayvanlar hakkında bilgilendirerek, onlara karşı çok daha dikkatli olmaları yönünde eğitimler verilmektedir. Çayyolu veterinerleri işlerinde uzman veteriner hekimlerin görev yaptığı yerlerdir.