DİKMEN VETERİNER

blog yazısı ekle !

DİKMEN VETERİNER

Ankara Veteriner

Dikmen, Ankara içinde ki semtlerden yeni yeni gelişen ve düzenli yerleşim sisteminin kurulduğu semtlerden biridir. Dikmen veteriner konusunda da oldukça iyi atılımlar gerçekleştiren Ankara'nın semtlerinden biri olmuştur. Bu sayede Dikmen semtinde de ikamet eden ya da Dikmen semtine yakın yerlerde bulunan hayvan sahipleri ve hayvan severlerin, hayvanlarını gönül rahatlığıyla emanet edebilecekleri yerlerdir. Uzman veteriner hekimleri, hijyenik, temiz, steril ve tam donanımlı veteriner kliniklerinde hizmet vermektedirler.Happy Veteriner Kliniği

Hoşdere

devamını oku... Adres: Hoşdere cad. No: 64/A Çankaya-Ankara

Hoşdere Veteriner Kliniği

Hoşdere

Hoşdere Veteriner Kliniği - Ankara Veteriner

Hoşdere Veteriner Kliniği 2000 senesinde Veteriner hekim Süleyman Özpolat tarafından kurulmuştur.

Ekonomik kaygı taşımadan mesleğini uygular. Minik dostlarımızın korku ve endişelerini en aza indirecek yöntemler uygular. Canlılara ve çevreye saygılıdır. Mesleğine ve meslektaşlarına saygının bilincindedir. Yıllara dayalı bilgi ve tecrübesini teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli geliştirirme çabasındadır. Etkinliği ve geçerliliği kanıtlanmış tedavi yöntemleri kullanır. Mesleki tecrübelerini meslektaşlarıyla paylaşmanın heyecanını yaşar.
devamını oku...
Adres: Hoşdere cad. 41/7 Hoşdere Çankaya-Ankara

312 Pet Veteriner Kliniği - 100. Yıl

100. Yıl

312 Pet Veteriner Kliniği - 100. Yıl Veteriner

Pet 312 Veteriner Kliniği 2012 Haziran ayında Veteriner Hekim Ahmet BAYDIN, Veteriner Hekim Semih EFEDAYI ve Veteriner Hekim Yücel KANDİŞ tarafından kurulmuştur. Kliniğimiz genç hekim kadrosunun sahip olduğu dinamizm ve gerekli teknolojik donanımla 7/24 hizmet vermektedir.

Gerekli tüm ekipmana ve bilgi donanımına sahip ekibimiz, hızla değişen ve gelişen Veteriner Tıp dünyasını yakından takip ederek yeni teknikleri ve teknik ekipmanları kliniğimize en iyi şekilde uyarlayarak pet dostlarımızın yaşam standartlarını en yüksek seviyeye ulaştırmak ve bu hizmeti ulaştırırken profesyonel olduğu kadar, sıcak kanlı, samimi olmayı amaç edinmiştir.
devamını oku...
Adres: 1522 sok. Merkez Sahil Sitesi C Blok No:6/52 Yüzüncüyıl-Ankara


Bu sayede Dikmen semtinde ikamet eden hayvan sahipleri artık uzun mesafeler kat etmelerine gerek kalmadan hayvanlarının bakımlarını, muayene ve tedavilerini artık çok daha rahat bir biçimde yaptırmaları mümkündür. Çünkü hayvan sahiplerinin işlerinden ve ya kendilerine ayırdıkları zamandan feragat ederek veterinerlerde geçirdikleri zaman oldukça sıkıcı olabilmektedir. İşte bu sorunun artık önüne geçilmiştir.

Dikmen veterinerleri, en çok ta bu bölgede yaşayan hayvan sahiplerinin ve hayvan severlerin işini kolaylaştırmıştır. Çünkü Dikmen veterinerlerinden telefonla ya da internet üzerinden alacağınız randevuyla evcil hayvanlarınızın muayene ve tedavisini çok fazla beklemeden, zaman kaybı olmadan çok kısa bir süre içerisinde başlanmasına imkân sağlamaktadır. Ankara genel olarak her alanda gelişmelerin yaşanması ve bu alanlardan biri ve belki de en önemlilerinden biride veterinerler açısından yaşanan gelimelerdir. Çünkü sadece veteriner kliniklerinde yaşanan ileri teknoloji muayene ve tedavi alet, ekipmanlarının yanı sıra, veterinerlerin bu ekipmanları kullanacak donanıma sahip olabilecek kapasitede yetiştirilmesi de gerekir. İşte tam da bu noktada veterinerler üniversitelerle ortak çalışmalar yürütmektedirler. Ayrıca yeni mezun olan veteriner hekimlerinin de Ankara içerisinde ki semtlerde görev yapmaları sağlanır. Dikmen semti de bu semtlerden sadece birisidir. Başarılı veterinerler Dikmen veterinerlerin de göreve başlayarak hayvan sahiplerine ve hayvan severlere hizmet vermektedirler. Dikmen veterinerleri haftanın her günü ve her saatte ulaşabileceğiniz nöbetçi veterinerlerle sürekli hizmetin devamlılığını sağlamak için çalışmaktadırlar. Çünkü sağlık çok önemlidir ve gereken değerin verilmesi gerekir. Bu sebeple her hayvan severe ve hayvan sahibine sürekli olacak şekilde hizmet vermektedirler.