BAHÇELİEVLER’DEKİ VETERİNERLER

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER’DEKİ VETERİNERLER

Bahçelievler veterinerleri, Ankara veterinerlerinin en başarılı veteriner hekimlerinin bir araya gelerek oluşturdukları sağlık hizmetlerinin verildiği bir semttir. Aslına bakılırsa veterinerlik hizmetleri ülkemiz için özellikle Ankara ilimiz başta olmaz üzere diğer illerimizde de yaygın bir şekilde sürdürülmüştür. Veterinerlik hizmetlerinin Ankara ilimiz içerisinde ilk olarak başladığı semtlerimizden biri olan Bahçelievler veterinerleri ilk günlerinden şimdiye kadar kazanmış oldukları tecrübelerle evcil hayvan sahiplerine hizmet vermektedirler. Çünkü bilgi ve tecrübenin birikimiyle verilen veterinerlik hizmetleri evcil hayvanınızın tedavisini kolaylaştıracağı gibi tedavi sürecini de oldukça kısaltacaktır.312 Pet Veteriner Kliniği - 100. Yıl

100. Yıl

312 Pet Veteriner Kliniği - 100. Yıl Veteriner

Pet 312 Veteriner Kliniği 2012 Haziran ayında Veteriner Hekim Ahmet BAYDIN, Veteriner Hekim Semih EFEDAYI ve Veteriner Hekim Yücel KANDİŞ tarafından kurulmuştur. Kliniğimiz genç hekim kadrosunun sahip olduğu dinamizm ve gerekli teknolojik donanımla 7/24 hizmet vermektedir.

Gerekli tüm ekipmana ve bilgi donanımına sahip ekibimiz, hızla değişen ve gelişen Veteriner Tıp dünyasını yakından takip ederek yeni teknikleri ve teknik ekipmanları kliniğimize en iyi şekilde uyarlayarak pet dostlarımızın yaşam standartlarını en yüksek seviyeye ulaştırmak ve bu hizmeti ulaştırırken profesyonel olduğu kadar, sıcak kanlı, samimi olmayı amaç edinmiştir.
devamını oku...
Adres: 1522 sok. Merkez Sahil Sitesi C Blok No:6/52 Yüzüncüyıl-Ankara


Bahçelievler, Ankara içerisinde veterinerlik hizmetlerinin ilk olarak başladığı semtlerden biri olduğundan bahsetmiştik. Ankara birçok yenilik ve gelişmeleri Bahçelievler Semti'nde görürüz. Yine bu durum aynen devam ederek Bahçelievler veterinerleri bünyesinde yeni ve ileri teknoloji evcil hayvan tedavi alet ve ekipmanları tedarik edilmiştir. Evcil hayvan sahiplerinin hayvanlarını artık başka illere götürmesine gerek kalmamıştır. Böyle gelişmelerin gerek devlet tarafından desteklenmesi gerek ise özel olarak veteriner hekimlerinin girişimleri sayesinde gelişmiş düzeyde evcil hayvan veteriner klinikleri kurularak uzman veteriner hekimler istihdam edilmektedir. Bahçelievler veterinerleri üniversitelerin veterinerlik bölümleriyle de ortak çalışmalar yürüterek çok daha verimli ve başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedirler.

Bahçelievler veterinerleri Ankara başta olmak üzere birçok üniversitenin veterinerlik fakülteleriyle bilgi alışverişinde bulunmakta ve yeni mezun olan veterinerleri istihdam konusunda da oldukça başarılı çalışmalar yürütülmektedir. Bu konuda Bahçelievler Ankara'daki diğer semtlere ve hatta birçok ilimize de örnek olacak çalışmalar gerçekleştirilmiş ve başarıyla hayata da geçirilmiştir. Bahçelievler Ankara'da merkezi bir noktada bulunduğu için hem ulaşım kolaylığı açısından hem de düzenli bir yerleşkesi bulunduğu için her şeyin avantaja dönüştüğü bir semttir. Öyle ki yıllar boyunca birçok gelişmelere öncülük etmiş olan Bahçelievler semti şimdilerde ise evcil hayvanların tedavi ve bakımı için veterinerleri ile veteriner klinikleri ile tam olarak ve çok daha kaliteli hizmetleri hayvan sahiplerine vermektedirler. Hayvanların da birer canlı olduğu unutulmamalıdır. Bu sayede hayvanlara da gereken değer ve onlar için gerekli çalışmalarında zamanında ve eksiksiz olarak hayata geçirilmesi gerekir.